Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » małopolskie » inwestycje Kraków » Kraków: V etap inwestycji Słoneczne Wzgórze w sprzedaży

Kraków: V etap inwestycji Słoneczne Wzgórze w sprzedaży

Przedsiębiorstwo Budowlane START rozpoczęło sprzedaż ponad 40 nowych mieszkań w V etapie inwestycji Słoneczne Wzgórze na krakowskiej Woli Duchackiej. Budynek zostanie oddany do użytkowania jesienią 2016. 

Inwestycja Słoneczne Wzgórze jest zlokalizowana na Woli Duchackiej przy ul. Włoskiej 4, 250 metrów od skrzyżowania z ulicą Nowosądecką. Nazwa jest nieprzypadkowa – budynki usytuowane są na wzniesieniu, dzięki czemu z wyższych kondygnacji przy słonecznej pogodzie można zobaczyć panoramę miasta, a nawet Tatry.

Początkowo osiedle zostało zaprojektowane jako cztery samodzielne budynki wielorodzinne, z których każdy stanowił oddzielny etap inwestycji. Wszystkie cztery, z blokami przy ul. Włoskiej 6, 6A, 6B i 8 zostały zakończone, a mieszkania sprzedane.

Kolejny etap Słonecznego Wzgórza to oferta adresowana przede wszystkim do rodzin, które szukają spokojnego miejsca dla swoich najbliższych – ocenia Marek Szmolke, prezes PB Start. –  Przygotowaliśmy propozycję zarówno dla par szukających pierwszego własnego „M”, jak i dla tych, którzy mają większe potrzeby – dodaje.

W nowym budynku znajdzie się 48 mieszkań 1-,2-,3-,4 i 5 pokojowych o  powierzchni od 29 do 89 m2. Miłośnicy odpoczynku na świeżym powietrzu mogą wybrać lokale na parterze z ogrodami. Z kolei na wyższych kondygnacjach są balkony i tarasy. Ceny wahają się od ok. 5,5 tys. do 7,9 tys./m2.

Przyszli nabywcy będą mieli do dyspozycji również komórki w podpiwniczeniu. Dla zmotoryzowanych przygotowano garaże w parterach, a także miejsca postojowe.

Deweloper planuje ukończenie V etapu inwestycji na 30 listopada b.r.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Słoneczne Wzgórze' width=780 height=300 zoom=14]Kraków, Włoskia, Poland[/googlemap]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP