Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Hydria – okap z przyszłością

Hydria – okap z przyszłością

Ciarko od kilku lat z powodzeniem prezentuje jeden z okapów wyspowych. Hydria przyciąga wzrok niespotykanym do tej pory nowoczesnym kształtem. Obok tej wyspy nie można przejść obojętnie! Model wyposażony jest w oświetlenie LED, timer oraz panel dotykowy typu soft touch, dzięki czemu sterowanie jest intuicyjne i precyzyjne. Ustawienia okapu można zmieniać również za pomocą smartfona.

 

Zastosowane w Hydrii rozwiązania techniczne pozwalają na maksymalne wyciszenie silników bez ograniczania wydajności pracy urządzenia. Okap oczyszcza powietrze nie zakłócając komfortu domowników – poziom dźwięku wynosi tylko 60 dB. Dodatkowym atutem okapu Hydria jest jego energooszczędność. Nowoczesny silnik pozwala na zmniejszenie poboru energii aż o 30%. Silnik na pierwszym biegu zużywa 90% mniej energii niż standardowy silnik o podobnej wydajności.
Okap Hydria dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych – czarnej, antracytowej, białej i czerwonej. Okap może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu, posiada 4 zakresy prędkości.

 

strona firmy


Zobacz również

TOP