Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » pomorskie » Tuchom: Golf Park relaksująca przyroda, cisza i ciekawa lokalizacja.

Tuchom: Golf Park relaksująca przyroda, cisza i ciekawa lokalizacja.

Najważniejszym atutem inwestycji  zrealizowanej przez Inpro jest bliskość niezwykle atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. Golf Park to osiedle 83 domów jednorodzinnych i bliźniaczych położone jest 100m od jeziora Tuchomskiego w otoczeniu przyrody, jej dźwięków i zapachów.

Jezioro Tuchomskie w otoczeniu lasów, gdzie godzinami można przeminąć ścieżki spacerowe pozwoli mieszkańcowi naszego osiedla na stałą odnowę ducha i ciała. Tu znajdzie przestrzeń dla siebie wędkarz, grzybiarz, rowerzysta czy amator joggingu.

Osiedle zlokalizowane 6,6 km do granic Gdyni, 4,8 km do Chwaszczyna, 11,5 km do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy i 5,5 km do pola golfowego Tokary.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedle przebiega trasa rowerowa określana na mapach jako Błękitna. Trasa łączy Gdańsk Osowę z Sianowem pozwalając na jazdę rekreacyjną na dystansie 34 km. Szlak błękitny łączy się w Sianowie ze szlakiem czerwonym pozwalając bardziej zaawansowanym pasjonatom na zwiększenie dystansu rowerowej wycieczki.

Dla zwolenników wypoczynku z kijem golfowym w ręku pobliski Tokary Golf Club ma do dyspozycji 9cio dołkowe pole. Znajdzie tam dla siebie miejsce  nawet początkujący gracz.

Pole Golfowe w Tokarach położone jest na pagórkowatym otoczonym lasami terenie charakterystycznym dla Krajobrazu Szwajcarii Kaszubskiej.

Przy budowie osiedla zastosowana nowoczesne technologie z wykorzystaniem wysokiej klasy energooszczędnych, szlachetnych i tradycyjnych materiałów budowlanych o niskich współczynnikach przenikalności ciepła, które spełniają wszystkie normy akustyczne.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Golf Park' width=780 height=300 zoom=14]Tuchom, Kasztanowa, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP