Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Dni Otwarte w Kwiatowej Równinie w Krakowie

Dni Otwarte w Kwiatowej Równinie w Krakowie

Grupa Deweloperska GEO zaplanowała Dni Otwarte w krakowskiej inwestycji Kwiatowa Równina. 28 i 29 listopada przy ulicy Pękowickiej 37b/7, będzie można obejrzeć mieszkanie pokazowe, porozmawiać z ekspertami oraz skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej.

 

Kwiatowa Równina to kameralny kompleks, powstający w dzielnicy Prądnik Biały.  Docelowo będą to 4 zaledwie trzypiętrowe budynki. Obecnie realizowany jest I etap inwestycji, czyli obiekty C1 i C2, które mają być oddane do użytku w pierwszym kwartale 2016 roku. Łącznie znajdzie się w nich 68 mieszkań, obecnie dostępnych jest 57 lokali.

W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe o powierzchni od 27,79 do 81,35m2. Ceny rozpoczynają się od 5898 zł za metr.

Podczas weekendowych Dni Otwartych, w godzinach 10-15 będzie można wejść na budowę i zobaczyć postęp prac, a także obejrzeć mieszkanie pokazowe. Przedstawiciele GEO przedstawią plany budynków, pokażą wizualizacje obiektu, a także odpowiedzą na pytania klientów, związane na przykład z wykończeniem wnętrz. W trosce o czas i wygodę Klientów GEO współpracuje z firmą redNet Dom, która oferuje cztery programy wykończenia.

Dla gości odwiedzających Kwiatową Równinę zaplanowano także poczęstunek oraz specjalną promocję, w ramach której można wygrać aparat fotograficzny. Taką szansę będą miały osoby, które w trakcie Dni Otwartych zdecydują się na zakup mieszkania i złożą zamówienie.

Kwiatowa Równina to osiedle dla ceniących dwie skrajności. Z jednej strony kameralność, otoczenie natury i ciszę, a z drugiej bliskość centrum miasta – komentuje Marcin Zaremba-Śmietański, członek zarządu operacyjnego w Grupie Deweloperskiej GEO. Teren, na którym tworzymy osiedle, charakteryzuje niska i mało intensywna zabudowa, a także liczne tereny zielone. Jest to zatem miejsce idealne dla spokojnego i wygodnego życia. Jednocześnie wystarczy zaledwie 15 minut, by znaleźć się na Rynku Starego Miasta – wyjaśnia.

Planując osiedle, dużą wagę przywiązano do wygody przyszłych mieszkańców. Mieszkania charakteryzują funkcjonalne układy pomieszczeń. Ustawne pokoje uzupełnia oddzielna kuchnia, którą można otworzyć na salon. W lokalach 2-,3- i 4-pokojowych z powodzeniem można wygospodarować dodatkowe pomieszczenie, zatem mieszkańcy mają szerokie możliwości aranżacji mieszkań według własnych upodobań i potrzeb.

Każde mieszkanie ma balkon, a mieszkańcy będą mogli korzystać z komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych w podziemnym garażu wielostanowiskowym. Na ogrodzonym osiedlu zaplanowano przestronne i atrakcyjne części wspólne, które jak na Kwiatową Równinę przystało, ozdobią kolorowe klomby.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona firmy[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Kwiatowa Równina' width=780 height=300 zoom=14]Kraków, Prądnik Biały, Poland[/googlemap]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP