Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Kraków: Kup mieszkanie i odjedź Toyotą

Kraków: Kup mieszkanie i odjedź Toyotą

Ostatnie dwa lata to mieszkaniowy zawrót głowy.  Zainteresowanie zakupem mieszkań i domów nie słabnie, a podsycane przez bonusy proponowane przez deweloperów – bije kolejne rekordy. Jakie promocje czekają na kupujących w najbliższym czasie? Najciekawsze będą dostępne na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 25 i 26 lutego w Krakowie.

Zakup nowego mieszkania to wielka inwestycja: czasowa – poszukiwanie odpowiedniego lokum trwa często wiele miesięcy czy lat, emocjonalna – wyborowi towarzyszy wysoka temperatura domowych dyskusji i nierzadko stres, oraz finansowa – z przyczyn raczej oczywistych. Deweloperzy starają się ułatwić ten proces oferując różnego rodzaju bonusy, zniżki i konkursy. Przegląd najciekawszych promocji będzie dostępny na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 25 i 26 lutego w EXPO Kraków.

Toyotą pod Apartament w Brzozowym Gaju

Wyjątkowa nagroda czeka na klientów firmy Elara, którzy kupią mieszkanie nr 12C z II etapu inwestycji Apartamenty Brzozowy Gaj. Przy zakupie tego dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 96,69 m² w cenie 540 000 zł otrzymają nową Toyotę Yaris w wersji hybrydowej. Wybór jest podyktowany faktem, że osiedle sąsiaduje z 200 hektarowym obszarem chronionych terenów zielonych: – Chcemy wspierać rozwiązania sprzyjające ochronie środowiska, dlatego też zdecydowaliśmy się na wybór hybrydowej Toyoty Yaris – mówi Iwona Riccio z firmy Elara.

Rabaty od kilku do kilkudziesięciu tysięcy zł

Deweloperzy przygotowali też tradycyjne obniżki cenowe, które wahają się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych w zależności od rodzaju inwestycji, wielkości mieszkania i lokalizacji. Mniej o 5 000 zł zapłacą klienci decydujący się na mieszkania Bal-Bud Invest przy ul. Redutowej. Stalowe Domy udzielają rabatu w wysokości 10 000 zł na zakup segmentu bliźniaczego na Osiedlu Zacisznym w Skawinie. Zniżka 20 000 zł oferowana jest klientom firmy DeS Hanryk Dowger kupującym mieszkania z pierwszego i drugiego etapu inwestycji Bronowickie Ogrody.

Tylko na targach

Specjalne promocje obowiązujące tylko na targach przygotowały firmy Modernity i Jania Construction. Osoby, które na targach zdecydują się na zakup mieszkania w inwestycji Modernity otrzymają rabat w wysokości 3%. Jeszcze 7 dni od zakończenia targów będzie obowiązywała promocja Jana Construction w inwestycji Nowe Zarabie. Każda osoba, która w tym czasie podpisze umowę z deweloperem zapłaci mniej o 10 000 zł

Centralny odkurzacz w cenie

Deweloperzy pomyśleli też o bonusach, które może nie obniżą ceny mieszkania, ale na pewno ułatwią wiele codziennych spraw i nieco odciążą domowy budżet. Osoby, które podpiszą usługę na zarządzania najmem nieruchomości, pierwsze trzy miesiące będą miały ją świadczoną bezpłatnie. Frax-Bud oferuje komórkę lokatorską lub 50% zniżki na garaż przy zakupie mieszkania o powierzchni 72 m² przy skrzyżowaniu ulic Strycharskiej i Kuklińskiego, a Kontrakt Development w cenie domu w DOMy130+ w Zielonkach zapewnia centralny odkurzacz.

Wykaz wszystkich promocji dostępny jest w przewodniku targowym, a szczegółowych informacji udzielają deweloperzy. Wstęp na targi jest biletowany: e-bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie www.mieszkaniowi.pl i www.eventim.pl. Bilety w kasach targowych będą kosztowały 15 zł (bilet dla 1 osoby) i 20 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny).

Targi Mieszkań i Domów

25-26 lutego 2017 r.

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

EXPO Kraków

Galicyjska 9, Kraków

Informacja prasowa z opisem promocji targowych oraz zdjęcia są materiałami Organizatora.

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP