Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Aktywny dzień otwarty osiedla Złota Reneta w Żukowie.

Aktywny dzień otwarty osiedla Złota Reneta w Żukowie.

Makurat Invest zaprasza na aktywny dzień otwarty osiedla Złota Reneta, który odbędzie się już 23 kwietnia w Żukowie przy ul. Jabłoniowej. Wszyscy, którzy przywitają nowy etap pomorskiej inwestycji w godzinach od 10.00 do 16.00 mogą liczyć na mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

W programie zwiedzanie budowy, oglądanie mieszkania pokazowego, porady architektów i montażystów, doradców kredytowych i specjalistów od programu MDM. Tylko w tym dniu będziecie mieli możliwość zakupu wybranych mieszkań w specjalnych cenach. Każdy kto zdecyduje się zostać klientem Makurat Invest otrzyma także kartę rabatową do Leroy Merlin na urządzenie mieszkania.

Dodatkowo w programie trening otwarty z Igorem Janikiem oraz trójbój w którym do wygrania będzie zestaw rowerów dla całej rodziny! Koniecznie należy zabrać ze sobą strój sportowy! Na wszystkich zmęczonych sportowymi zmaganiami czekać będzie zdrowy poczęstunek. Z Makurat Invest będziecie w formie przez cały rok!

 

Program

10.00 – start

12.00 – trening otwarty z Igorem Janikiem

13.30 –start trójboju rodzinnego

15.00 – ogłoszenie wyników

18.00 – zakończenie

Specjaliści: architekci, montażyści, doradcy będą dostępni przez cały czas trwania imprezy.

Osiedle Złota Reneta to nowoczesny kompleks budynków wielokondygnacyjnych wyróżniających się architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz pełną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Każdy z budynków posiada podziemną halę garażową, połączoną z resztą kondygnacji, a także nowoczesne, cichobieżne windy.

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP