Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Button Design styl sam w sobie

Button Design styl sam w sobie

W Button Design projektują i tworzą kobiety. Początkowo przywracały życie starym meblom, odkrywały ich duszę, przyprawiały żartem, kolorem i …dodawały mnóstwo guzików – stąd nazwa marki. Z czasem, pojawił się pomysł na kolekcję bardziej surową, ale równie wyrazistą – inspirowaną stalą z odzysku. Tworząc meble stalowe sięgnęły po inspiracje industrialne. Stal w ich wykonaniu wygląda na surową, wybarwioną i chłodną, którą umiejętnie łączą z miękkością tkanin.

Piękno zawierają w kształcie i teksturze, a zmysły pobudzają formą, kolorem i fakturą tkanin. Przerabiają i tworzą przedmioty codziennego użytku, a projekty realizowane są przez najlepszych rzemieślników. Ich pomysły są odważne, idealne dla osób chcących podkreślić swoje zamiłowanie do designu i niekonwencjonalnych rozwiązań. Każdy mebel z kolekcji Industrial jest ręcznie robiony, zatem stanowi nie tylko przedmiot użytku codziennego, ale i poniekąd małe działo sztuki.

Teraz Button zajmuje się tylko meblami ReDesign, zgodnie z początkową koncepcją, a meblami industrialnymi i nowoczesnym – Ipsum Industrial.

Strona

Zobacz również

TOP