Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » 26-27 października Targi Mieszkań i Domów w hali Expo- Łódź

26-27 października Targi Mieszkań i Domów w hali Expo- Łódź

Najtrudniejszy, według znanej piosenki, pierwszy krok… Podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości. Czy aby na pewno? Zaraz potem pojawiają się nowe: mieszkanie czy dom?
A może działka i samodzielna budowa domu? Większe pod miastem czy może mniejsze
w centrum? Każdy, kto kiedykolwiek musiał odpowiadać sobie na te pytania wie, jak to może być stresujące i czasochłonne. Setki godzin spędzonych w Internecie, kolejne wyprawy do biur sprzedaży deweloperów, męczące procedury kredytowe… Wszystkich, którzy chcą oszczędzić na czasie i nerwach, firma Nowy Adres S.A. zaprasza na Targi Mieszkań i Domów, które 26-27 października odbędą się w hali Expo- Łódź
                                       

Łódź w ostatnich latach była areną wzmożonej aktywności deweloperów – praktycznie we wszystkich dzielnicach, nawet tych najmniej popularnych powstawały dziesiątki nowych inwestycji.

Popyt wciąż jest bardzo wysoki, co w połączeniu z rosnącymi cenami gruntów pod zabudowę, materiałów budowlanych i wykonawstwa przekłada się na coraz wyższe ceny mieszkań – według  firmy doradczej JLL w pierwszym kwartale 2019 roku średnie ceny nieruchomości mieszkaniowych w Łodzi wrosły ok 2 %.

Dobra kondycja naszej gospodarki, rekordowo małe bezrobocie i utrzymujące się niskie stopy procentowe – wszystko to sprawia, że nie spodziewamy się raczej niższego popytu na mieszkania w najbliższym czasie. Prawdopodobne są za to kolejne wzrosty cen. Warto więc rozważyć zakup mieszkania lub domu już teraz, zwłaszcza, że wielu deweloperów przygotowuje na Targi Mieszkań i Domów specjalne promocje, obowiązujące tylko podczas tej imprezy – mówi Grzegorz Zieliński, dyrektor działu targów firmy Nowy Adres S.A.

 

Już 26 i 27 października w hali Expo Łódź będzie można zapoznać się z bogatą ofertą łódzkiego rynku nieruchomości. W gronie wystawców, jak zawsze, znajdą się deweloperzy m.in  Archicom Polska, Apartamenty Zdrowie, Artom Budownictwo, Ecoklimat, Eurodom Development, Hammermed II, Hocan Estate, Maxbud, Nova Lipova/ Nove Zdrovie, Ogrody Evergreen, Złotno a także firmy posiadające w ofercie domy jak Danwood, Expobud czy Tektum Construction Group.

Na stoiskach banków i doradców finansowych (m.in. Bank BPS, Bank Ochrony Środowiska, NOTUS Finanse, Phinancei in.) będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział w imprezie zapowiedzieli także architekci i liczne firmy oferujące artykuły wykończenia  i wyposażenia wnętrz.

Ale impreza Nowego Adresu to nie tylko targi i stoiska wystawców – to także bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady poprowadzą eksperci  i specjaliści od inwestowania w nieruchomości czy architekci wnętrz.

Podczas targów będzie można skorzystać również z bezpłatnych konsultacji w Strefie Porad, w której dyżurować będą m.in. architekci czy doradcy ds. najmu. Takiej dawki eksperckiej wiedzy nie znajdziecie nigdzie indziej!

Dla poszukujących niestandardowych przedmiotów, pragnących niecodziennych rozwiązań czy interesujących się sztuką i wzornictwem zapraszamy do strefy designu.

Dzieci nie muszą zostawać w domu – miło spędzą czas w specjalnej Strefie Zabaw, prowadzonej przed doświadczonych animatorów z firmy Warsztat na maxa. Rodzice będą mogli przeanalizować zebrane materiały przy kawie i ciastku w specjalnej kawiarence targowej przygotowanej przez MTP Cafe.

Pojedyncze bilety w kasach będę kosztowały 10 zł, ale o połowę taniej można je kupić w przedsprzedaży za pośrednictwem Internetu na stronie www.mieszkaniowi.pl, bilet rodzinny no nabycia w kasach kosztuje 19 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 roku życia pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny).

 

Targi Mieszkań i Domów

26-17 października 2019 r.

sobota godz. 10:00–17:00, niedziela godz. 10:00–16:00

Expo Łódź, Politechniki 4, Łódź

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP