Jesteś tutaj
Strona Główna » apartamentowiec » Zakopane: już niebawem powstanie nowoczesny condohotel Bachleda Club Residence

Zakopane: już niebawem powstanie nowoczesny condohotel Bachleda Club Residence

Bachleda Club Residence to nowopowstający condohotel, położony w sercu Zakopanego. Stając się właścicielem jednego z luksusowych apartamentów, otrzymujesz atrakcyjną stopę zwrotu oraz możliwość wypoczynku w wybranym przez siebie terminie.

W kompleksie znajdzie się 129 komfortowych apartamentów, z których większość posiadać będzie zjawiskowy widok na Tatry lub wzgórze Gubałówki. Architektura inwestycji to połączenie regionalnego wzornictwa z nowoczesnymi trendami.

 

 

Oferta sprzedaży obejmuje komfortowo wykończone i wyposażone apartamenty hotelowe przystosowane do funkcjonowania w systemie Condo o standardzie 5 gwiazdek.

Wysoki standard obiektu podkreśla reprezentacyjny hol wejściowy, oryginalnie wykończone wnętrza, dwie restauracje a’la carte oraz bankietowa, sale konferencyjne, basen, sauny, siłownia oraz podziemne garaże.

Na zespół zabudowy rezydencyjnej składają się dwa prostopadłościenne budynki mieszczące w sumie 129 apartamentów, połączone w części przyziemia przeszkloną przewiązką z płaskim, zielonym dachem. Przestronny i otwarty na wysokość dwóch kondygnacji hall mieści rezydencyjne foyer utrzymane w klimacie luksusowych górskich resortów. Istotnym zadaniem tej przestrzeni będzie budowanie zapraszającej atmosfery przytulnego górskiego klimatu, charakterystycznej dla zimowych rezydencji w stylu Aspen.
W tej części zlokalizowano również funkcje rekreacyjne i wypoczynkowe z basenem, saunami, lounge barem oraz salami spotkań. Pod tym poziomem znajdzie się podziemny parking na 90 miejsc postojowych.

Bachleda Club Residence- condohotel znajduje się w samym sercu Zakopanego w otoczeniu willi i tradycyjnych góralskich domów. Ulica Tetmajera, przy której mieści się condohotel, jest pod wieloma względami idealną lokalizacją dla osób wypoczywających w Zakopanem. Odległość od Krupówek – głównej ulicy Zakopanego – to bez wątpienia jeden z największych atutów. Zaledwie 300 metrów od najlepszych restauracji, karczm, butików i nocnego życia miasta. Blisko stąd również do Parku Miejskiego, z uwielbianym przez dzieciaki placem zabaw, a także do wejść do najpopularniejszych dolin Tatrzańskiego Parku Narodowego. Okolica jest spokojna, przystosowana do wypoczynku z dziećmi czy rowerowych eskapad oraz pełna zieleni, choć od tętniących życiem Krupówek dzieli ją zaledwie 3 minuty spaceru.

strona inwestycji

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP