Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Otwórz się na mieszkanie w Poznaniu – kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów

Otwórz się na mieszkanie w Poznaniu – kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów

Przekonaj się co w swojej najnowszej ofercie ma do zaproponowania największa impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości, przyjdź w dniach 08 – 09 września do Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Organizatorem targów jest Nowy Adres S.A. doświadczony dostawca kompleksowych i profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Od 2018 roku należący do grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP), największego organizatora środkowo – wschodniej Europy ze 100- letnim doświadczeniem, od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) oraz Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI).

Podczas pierwszego dnia targów we współpracy z Miastem Poznań odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród przez prezydenta Miasta Poznań Jacka Jaśkowiaka w 2. edycji konkursu „Architectus civitatis nostrae” – „Budowniczy naszego miasta”. Tegoroczna edycja nagrodzi dokonania inwestorów nie tylko w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego. Po raz pierwszy docenione zostaną inwestycje w obiekty usługowe oraz działania na terenach zdegradowanych.

Bogata oferta wystawców, promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty czekające na odwiedzających targi oraz możliwość zapoznania się z premierowymi inwestycjami którymi będą m.in. BPI Real Estate Poland z inwestycją Vilda Park, Ataner, Agrobex, Ronson, Nickel Development, Atal, oraz KW Technology, Darom, Moryson, Yard z własnymi inwestycjami, a to tylko początek ofert dla odwiedzających targi. Oprócz przeglądu zaproponowanego bogatego asortymentu deweloperskiego na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad związanych z faktami i mitami przy wynajmowaniu mieszkań organizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu.

W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo – edukacyjnymi. Targi odwiedzi również księżniczka Elsa.

Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł ( dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r.ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e – bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie

Targi Mieszkań i Domów 08 – 09

września 2018 r. sobota i niedziela,

godz. 10:00–17:00 MTP,

hala nr 3 ul. Głogowska 14

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP