Jesteś tutaj
Strona Główna » Targi » Gdańsk: Zakup mieszkania w 2017 roku: co wiedzieć i gdzie szukać?

Gdańsk: Zakup mieszkania w 2017 roku: co wiedzieć i gdzie szukać?

Targi Mieszkań i Domów

Po dwóch latach rekordowej sprzedaży mieszkań nadchodzi rok z rekordową liczbą zmian na rynku nieruchomości. Szybkie wyczerpanie się środków z programu „MdM”, wyższy wkład własny, start programu „Mieszkanie+”, zmiany w oferowaniu kredytów hipotecznych – mogą zatrząść sytuacją na rynku. Czy wpłynie to na ceny mieszkań? Dowiemy się już na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 4 i 5 marca w AMBEREXPO w Gdańsku.

Polski rynek mieszkaniowy to swoisty fenomen: boom mieszkaniowy trwa od ponad 2 lat i jak dotąd nic nie zapowiada znaczących zmian. Eksperci firmy badawczej REAS wysoki popyt na rynku deweloperskim tłumaczą chęcią Polaków do bezpiecznego i trwałego ulokowania oszczędności (np. w porównaniu z giełdą czy funduszami inwestycyjnymi) oraz dążeniem do poprawy warunków zamieszkania. To właśnie teraz pokolenie urodzone w latach 1977 – 1986 zamienia swoje pierwsze mieszkanie na większe: bo pojawiło się dziecko, pies i potrzebna jest większa przestrzeń do życia.

Już 4 i 5 marca w AMBEREXPO w Gdańsku odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Organizator Targów – firma Nowy Adres SA – oprócz przeglądu oferty deweloperskiej przygotowała dla Zwiedzających strefę seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów i najmu, tematy prelekcji będą dotyczyły m.in. sposobów na poprawę zdolności kredytowej i bezpiecznego zakupu mieszkania od dewelopera.

Klienci doceniają możliwość indywidualnego kontaktu z deweloperami oraz – co tu dużo ukrywać – większą możliwość negocjacji cen niż przez internet. W tym sezonie kupujący będą mieli możliwość spotkać się z przedstawicielami m.in. Grupy Inwestycyjnej Hossa, Robyg, Archeton, Polnord, Atal, Siódme Niebo – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA.

 

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać m.in. voucher na wycieczkę o wartości 4000 zł ufundowany przez Wakacje.pl, vouchery na usługi architektów, komplety pościeli, artykuły dekoracyjne czy książki.

Wstęp na Targi jest bezpłatny.

strona Targów

 

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP