Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » ekskluzywne » Aura Gdańsk II etap – ostatnie wolne lokale

Aura Gdańsk II etap – ostatnie wolne lokale

Aura Gdańsk

Luksusowe apartamenty Aura Gdańsk na Wyspie Spichrzów to wymarzone miejsce dla fanów sportów wodnych, rodzin ceniących sobie niepowtarzalną atmosferę wyjątkowego miejsca, a także tych, dla których ważny jest spokój i bezpieczeństwo w bezpośredniej bliskości do serca Trójmiasta. To najnowsza propozycja Grupy ILDC.

Apartamenty Aura Gdańsk położone są na ośmiu poziomach luksusowego budynku, który znajduje się w środku Gdańska, na wyspie Spichrzów. Jest to atrakcyjna lokalizacja w centrum Trójmiasta. W miejscu, które przez wieki było skarbcem miasta, w licznych spichlerzach przechowywano tu zboże.

Budowa Aura Gdańska inspirowane jest przeszłością, kompleks luksusowych apartamentów nawiązuje architektonicznie do wyglądu dawnych spichlerzy. Jest to wyjątkowe miejsce do zamieszkania, ale również pewna i korzystna lokata kapitału.

Mieszkanie nad wodą to najlepszy wybór, który po latach przynieść może najwyższy zwrot inwestycji. Każde mieszkanie jest dobrze przeszklone, przez co są wyjątkowo jasne i dobrze nasłonecznione. Każde posiada dużą kuchnię, wygodny taras, loggię. Mieszkania na parterze mają również własne ogrody. Apartamenty na ostatnich piętrach to mieszkania dwupoziomowe, które gwarantują stuprocentowy luksus. Apartamenty mają zapewnione najwyższe bezpieczeństwo: wejście do budynku 3 wejściami, stały monitoring osiedla, wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe i duże garaże. Widok z mieszkań rozciąga się na najbardziej urokliwe miejsca w Gdańsku.

 

Sąsiedztwo zobowiązuje. Lokalizacja tak prestiżowa jak gdańska Wyspa Spichrzów, wymaga rozwiązań na najwyższym poziomie. Projekt Aura Gdańsk to między innymi:- luksusowe apartamenty z widokiem na Motławę- dwupoziomowe penthouse’y na ostatnich kondygnacjach- szybkobieżne, ciche windy- dwupoziomowy garaż- usługi w parterach budynku- eleganckie części wspólne.

 

Strona inwestycji

Zobacz również

TOP