Jesteś tutaj
Strona Główna » Targi » Zakup mieszkania w 2017 roku: co wiedzieć i gdzie szukać?

Zakup mieszkania w 2017 roku: co wiedzieć i gdzie szukać?

Po dwóch latach rekordowej sprzedaży mieszkań nadchodzi rok z rekordową liczbą… zmian na rynku nieruchomości. Szybkie wyczerpanie się środków z programu „MdM”, wyższy wkład własny, start programu „Mieszkanie+”, zmiany w oferowaniu kredytów hipotecznych – mogą zatrząść sytuacją na rynku. Czy wpłynie to na ceny mieszkań? Dowiemy się już na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 4 i 5 lutego w hali EXPO XXI w Warszawie.

Ostatnie dwa lata wysoko zawiesiły poprzeczkę jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań. Obecny rok będzie pod tym względem na pewno spokojniejszy, jednak – jak oceniają analitycy grupy Emmerson – nie powinniśmy spodziewać się zapaści na pierwotnym rynku mieszkaniowym. Zgodnie z ich przewidywaniami popyt powinien utrzymać się , a firmy deweloperskie będą budować więcej mieszkań pod wynajem. Kupujący najbardziej obawiają się wzrostu cen. A to może nastąpić dopiero pod koniec roku. Warto więc jak najszybciej zacząć poszukiwania nowego mieszkania i śledzić, co dzieje się na rynku nieruchomości. Właśnie rozpoczyna się sezon targów mieszkaniowych, które stanowią najlepsze kompendium wiedzy o rynku.

Już 4 i 5 lutego w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Organizator Targów – firma Nowy Adres SA – oprócz bogatej oferty deweloperskiej i firm z branży Smart Home & Design przygotowała dla Zwiedzających strefę seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz. W strefie porad i wypoczynku kupujący będą mogli skorzystać z indywidualnych porad architektów z pracowni KODO i przy ich pomocy zaprojektować swoje mieszkanie lub obejrzeć inspirujące wnętrza w goglach 360°. Konsultacji będzie udzielała także architekt Magdalena Ostrowska – Miśkiewicz.

 

Klienci doceniają możliwość indywidualnego kontaktu z deweloperami oraz – co tu dużo ukrywać – większą możliwość negocjacji cen niż przez internet. Nasze Targi to przegląd oferty największych graczy na rynku deweloperskim. W tym sezonie będą to m.in. Dom Development, Okam, Polnord, Marvipol, Robyg, Yuniversal Podlaski, Bouygues Immobilier. To także propozycje wystawców z branż Smart Home & Design, np. Decoroom, Assa Abloy, Ampio  – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA.  – Smart Home & Design to oferta wystawców z zakresu innowacyjnych technologii, designu i dekorowania wnętrz czy ekologicznych rozwiązań dla domu.

Partnerem Targów jest Ochnik Development.

 

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać m.in. voucher na wycieczkę o wartości 4000 zł ufundowany przez Wakacje.pl, vouchery na usługi architektów, komplety pościeli, artykuły dekoracyjne czy książki.

 

Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorek na specjalnie przygotowanym placu zabaw. Bilety w kasach kosztowały cenie 15 zł, e-bilety w cenie 7 zł są już dostępne / w sprzedaży na stronie www.mieszkaniowi.pl i www.eventim.pl.

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP