Jesteś tutaj
Strona Główna » Urządzamy! » Festiwal Wnętrz 2016 – Kraków

Festiwal Wnętrz 2016 – Kraków

Festiwal Wnętrz to platforma łącząca świat producentów, architektów i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi wnętrza swoich domów. Promuje najnowsze trendy i rozwiązania. 24pro.pl nie mogło na nim zabraknąć! Poniżej zamieszczamy relację z festiwalu!

Jubileuszowa X edycja Festiwalu Wnętrz za nami! Szeroki przekrój wystawców z  branży wyposażenia i aranżacji wnętrz, niebanalne wzornictwo oraz prawdziwie rewolucyjne pomysły na urządzenie mieszkania swoich marzeń!

Udział w wydarzeniu wzięło blisko 100 wystawców.
Festiwal Wnętrz dodatkowo uatrakcyjniła  4. edycja strefy polski dizajn, w której  zaprezentowali się w tym roku:
RESTEL LINESOLEMIKAThe Whole ElementsRekoforma.plDzikie DzieciWoodbiOgrody mossmossMaptuTamidoMP ProjectLampy NasuKolektyvMetalMint, W Warsztacie.

W ciągu dwóch dni Targów wielu odwiedzających chętnie uczestniczyło w inspirujących panelach otwartych:

Malowane meble: trendy kolorystyczne i stylizacyjne; Monika Gawinecka, Marta Stary- Pracownia PatyNowy/ iŁazienkowo iKuchennie iSaloni –relacja z Mediolanu; Alfred Marek, wykładowca Szkoły Wnętrz i Przestrzeni/Nie bój się architekta! Dlaczego warto zatrudnić projektanta wnętrz? Monika Mroczkowska Białasik, wykładowca Szkoły Wnętrz i Przestrzeni/VANK _obiekty z aluminium. Autentyczne projektowanie po polsku; Anna Vonhausen, SITAG Formy siedzenia/ Czy design ma płeć? Dr Krystyna Łuczak- Surówka-krytyk i historyk designu, designby.pl/Nie bój się architekta! Jak nie popaść w pułapkę trendów i funkcjonalnie urządzić mały metraż? Maria Miś-Ptak, Biuro Obróbki Przestrzeni

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych. Z myślą o nich, przygotowaliśmy warsztaty: Ceramiczne Warsztaty Twórcze/ Poka Design Junior/ HOCKOklocki/ Warsztaty artystyczne – projektowanie ubioru/Klocki – RESTEL LINE

Osoby będące na etapie budowy swoich domów czy aranżacji mieszkania chętnie korzystały z bezpłatnych porad architektów wnętrz, których udzielali: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni/Biuro Obróbki Przestrzeni/ Moss Decor.

Wiele oryginalnych przedmiotów upiększających wnętrza, praktycznych dodatków w pomysłowej odsłonie  czekało na odwiedzających w strefie dodatków i akcesoriów.

Pozytywne emocje wzbudzała loteria z nagrodami ufundowanymi przez wystawców i patronów wydarzania. Festiwal Wnętrz 2016 zainspirował 4 tysiące osób odwiedzających, w tym liczną grupę architektów i projektantów wnętrz.

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję w 2017 roku!

Zdjęcia zostały wykonane przez Łukasza Michalaka!

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP