Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Gdańsk: Już w najbliższy weekend Dni Otwarte inwestycji Królewskie Wzgórze

Gdańsk: Już w najbliższy weekend Dni Otwarte inwestycji Królewskie Wzgórze

Allcon Osiedla sp. z o.o. sp.k zaprasza 18 czerwca w godzinach 10.00 do 16.00 na Dni Otwarte inwestycji Królewskie Wzgórze.

W programie Dni Otwartych:
– prezentacja mieszkań w budynku 19 ( termin odbioru: IX/X 2016)
– prezentacja oferty mieszkań w budynku 20 (termin odbioru: XII 2016)
– OFERTA MIESZKAŃ Z OSTATNIEGO BUDYNKU 21 (2-piętrowy, 13 mieszkań, z południowym doświetleniem, widok na dziedziniec z ogrodem angielskim). Termin odbioru: wiosna 2017

Do dyspozycji będą: doradcy d/s nieruchomości, doradcy kredytowi oraz architekci wnętrz.

Osiedle Królewskie Wzgórze powstało na malowniczym, morenowym wzniesieniu, z którego rozciąga się panoramiczny widok na otaczającą zieleń i panoramę Gdańska. Zróżnicowany wysokościowo krajobraz i otaczające Morenę lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zadecydowały, że dzielnica jest uważana za jeden z najpiękniejszych krajobrazowo terenów. W pobliżu osiedla jest realizowana nowoczesna infrastruktura komunikacyjna, która przełoży się na skrócenie czasu podróży oraz zwiększenie dostępności form transportu miejskiego; kolej metropolitalna, nowe linie autobusowe i tramwajowe.

Architekturę osiedla kształtują kameralne dwu i trzy-piętrowe budynki, których elegancję podkreśla pastelowa kolorystyka elewacji. Zabudowa osiedla została ukształtowana wokół 6 wewnętrznych dziedzińców, aby zapewnić mieszkaniom słońce i widok na atrakcyjnie zagospodarowane tereny rekreacyjne. Dla osób ceniących unikalny i nastrojowy klimat mieszkań 4-5 pokojowych z poddaszami, w których dominantą przestrzeni są sufity ze skosami i okna połaciowe.

Osiedle Królewskie Wzgórze jest idealnym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dziećmi, gdyż dysponuje bezpiecznym placem zabaw i zostało wyposażone w urządzenia edukacyjne. Tereny rekreacyjne stanowią bezpieczną i zadbaną przestrzeń, przeznaczoną na zabawę z dziećmi, odpoczynek i przyjemne spędzanie czasu wśród zadbanej zieleni.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP