Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Wrocław: Otwarte warsztaty wnętrzarskie

Wrocław: Otwarte warsztaty wnętrzarskie

Przebudź swoje zmysły z Domarem! Galeria wnętrz zaprasza na kolejne, bezpłatne warsztaty wnętrzarskie organizowane 14 maja o godzinie 13 z współpracy z blogiem Pani to Potrafi.

Czy współczesna kobieta powinna mieć buduar i w czy w ogóle pamiętamy, co kryje się za tym słowem. Jak zaaranżować pomieszczenia by bardziej sprzyjały zmysłowej radości życia…

O tym dowiecie się z warsztatów, które odbędą się 14 maja o godzinie 13 na parterze Galerii Wnętrz Domar przy ul. Braniborskiej 14. Warsztaty poprowadzi duet blogerski  Pani to Potrafi: Beata Łańcuchowska i Ania Drozd oraz architekt wnętrz Sylwia Gulewicz-Wysocka. Podczas wydarzenia czeka odwiedzających mnóstwo atrakcji oraz solidna dawka wnętrzarskiej wiedzy. Towarzyszyć im będą wrażenia zapachowe i mini opowieści o znaczeniu aromatów w pomieszczeniach, które zapewni firma ScentCare.

Ale to nie wszystko, warsztaty podzielone zostały na dwie części – po praktycznej, interaktywnej – na parterze Galerii, przeniesiemy się na drugie piętro do sali szkoleniowej na mini-wykłady .

Dowiemy się  z nich od Pani Pauliny Wołk i architektki wnętrz Sylwii Gulewicz-Wysockiej, jak modelować przestrzeń światłem, jak „ubrać okna” i aranżować pod kątem estetycznym i praktycznym. Blogerki Pani to Potrafi pokażą jak stworzyć współczesny buduar w małym mieszkanku i dlaczego jest ważny dla kobiety, opowiedzą też o wartości snu i… potędze współczesnych materacy. Ale to nie wszystko,  w trosce o szeroko pojęte „wnętrze”, Aldona Mioduszewska opowie o tym, jak zwiększyć radość życia i jakie nawyki mają naprawdę szczęśliwi ludzie.

I aby endorfiny się kumulowały, podczas warsztatów zostaną rozlosowane sympatyczne nagrody i umilone kawą i ciasteczkami.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona firmy[/usersultra_protect_content]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP