Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Kraków: Dzień Otwarty inwestycji Cystersów 26

Kraków: Dzień Otwarty inwestycji Cystersów 26

W sobotę 18 czerwca, w godzinach od 9.00 do 16.00 Budrem serdecznie zaprasza wszystkich nowych i aktualnych klientów, zainteresowanych zakupem mieszkania w inwestycji przy ul. Cystersów 26 w Krakowie.

W tym dniu będzie można obejrzeć zarówno gotowe mieszkania w budynku 26 oraz zobaczyć mieszkania w budowie w budynkach 26B i 26C. Dla każdego klienta, który odwiedzi biuro sprzedaży na terenie inwestycji (róg ulicy Cystersów i ul. Fabrycznej) podczas Dni Otwartych deweloper przygotował specjalne oferty cenowe.

Inwestycja położona jest w centrum Krakowa u zbiegu ulicy Fabrycznej i Cystersów w dzielnicy Grzegórzki. Pobliskie Ronda Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w Krakowie. Obok inwestycji znajdują się zarówno przystanki autobusowe jak i tramwajowe – w odległości 2 min. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia doskonałą dostępność placówek edukacyjnych (uczelni wyższych, przedszkoli, szkół) i placówek medycznych, a także łatwy dojazd do galerii handlowych (min. Galerii Krakowskiej, Galerii Kazimierz, M1).

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP