Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Targi dizajnu SILESIA BAZAAR Dizajn vol.3 już za nami!

Targi dizajnu SILESIA BAZAAR Dizajn vol.3 już za nami!

Trzecia edycja targów niezależnego dizajnu SILESIA BAZAAR Dizajn już za nami. Impreza odbyła się w weekend 18-19 lutego w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym jako wydarzenie towarzyszące 4 Design Days.

Targi SILESIA BAZAAR zgromadziły w jednym miejscu kilkudziesięciu projektantów przedmiotów użytkowych, oryginalnej biżuterii, akcesoriów i dekoracji do domu. Wśród wystawionych produktów spotkać można było ogrody w słoikach, tapety w oryginalne wzory, niebanalne meble, przedmioty z naturalnego drewna – miski, deski, pojemniki, autorską ceramikę, biżuterię wykonaną przy pomocy druku 3D, unikatowe ilustracje i plakaty, czy wyposażenie wnętrz „z odzysku” – poddane renowacji lampy fabryczne lub dekoracje tworzone w nurcie upcyklingu. Podobnie, jak przy okazji poprzednich targów przewidziano strefę dla wyjątkowych kolekcji modowych. Zapewniono również miejsce dla młodych projektantów z partnerskich uczelni – ASP w Katowicach i Szkoły Form i Przestrzeni KSA. Nie zabrakło strefy Relaksu i Gastro ze smakołykami ze śląskich lokali gastronomicznych.

4 Design Days to największa w Polsce impreza w branży architektury i wzornictwa. SILESIA BAZAAR Dizajn vol.3 towarzyszy wydarzeniu od pierwszej edycji, która odbyła się w 2016 roku. Podobnie, jak ostatnio, połączenie dużego branżowego kongresu z targami dla niezależnych projektantów i producentów spotkało się z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem ze strony osób biorących udział w dniach otwartych 4DD.

Tymczasem przed nami w pierwszej połowie roku jeszcze dwa wydarzenia dedykowane niezależnej modzie i dizajnowi: SILESIA BAZAAR Kids vol. 4 w ramach Festiwalu Świadomych Rodziców i SILESIA BAZAAR vol.6.

Więcej informacji na temat targów i kolejnych wydarzeń z cyklu SILESIA BAZAAR na silesiabazaar.pl oraz na facebook.com/silesiabazaar

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP