Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » ZETA ZERO Orbital360 Slim, czyli gratka dla melomanów

ZETA ZERO Orbital360 Slim, czyli gratka dla melomanów

Orbital Slim

Posiadacze M3 i M4 będący wielbicielami wysokiej klasy brzmienia w domu nareszcie będą mogli zaopatrzyć się w kolumny spełniające wymagania najwyższej klasy . W ofercie firmy Zeta Zero pojawił się nowy model ZETA ZERO Orbital360 Slim. Najnowsza wersja Orbital 360, charakteryzuje się smuklejszym kształtem , małymi wymiarami i zachowaniem wszystkich atutów poprzednich większych modeli.

Kolumny czterodrożne są wyposażone w głośniki szerokopasmowe wstęgowe wszech-kierunkowe i pozwalają na skuteczne wypełnienie dźwiękiem przestrzeni dowolnego pokoju. Takie rozwiązanie ma niewątpliwą zaletę gdyż pozwala każdemu słuchaczowi na delektowanie się dźwiękiem niezależnie od zajmowanego miejsca w pomieszczeniu. Tradycyjne kolumny promieniują dźwięk wąsko-kierunkowo, zatem jakość dźwięku jest najlepsza tylko w jednym uprzywilejowanym punkcie pokoju. W przypadku Orbitali ten problem niemal nie istnieje. Melomani na pewno docenią fakt iż uwalnia ich to od konieczności siedzenia i słuchania tylko w jednym miejscu w pokoju. Cylindryczny (idealnie symetryczny) kształt zapewnia równomierne rozproszenie dźwięku w pomieszczeniu we wszystkich kierunkach, na zasadzie analogii do żarówki Edisona. ZETA ZERO po nad to to charakteryzują się znacznie mniejszym poziomem zniekształceń dźwięku w porównaniu do tradycyjnych kolumn i bardzo dużą mocą możliwą do wykorzystania . W Orbital 360 maksymalna amplituda drgań membran basowych sięga aż 10 cm co pozwala na eliminację z listy zakupów subwooferów i zapewnia niezwykłe wręcz ekstremalne wrażenia słuchowe.

Największym atutem, jest możliwość wyboru zarówno mocy jak i wielkości kolumny z dostosowaniem jej do kubatury domu i potrzeb jak i posiadanego wzmacniacza. Jeżeli nie posiadają Państwo zbyt dużego pomieszczenia można odpowiednio zmodyfikować parametry i rozmiary. Kolumny doskonale nadają się za równo do ekskluzywnych najbardziej wymagających jakościowo kin domowych, do oglądania i słuchania koncertów jak i do tradycyjnego odtwarzania stereo i do każdego rodzaju muzyki. Dodatkowym atutem jest również możliwość wyboru różnych odmian naturalnego drewna na obudowę a nawet zamówienia wykończenia w 24 karatowym złocie. Kolumny dla wygody łatwego przemieszczania w warunkach domowych składają się z 4 niezależnych części i dzięki ich rewolucyjnej zasadzie emisji dźwięku są bardzo łatwe w optymalnym ustawianiu w pokojach tzn można je ustawiać niemal dowolnie .

 

[rev_slider Zeta]

 

http://zetazero.eu/

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP