Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Warszawa: 14 i 15 maja Dni Otwarte Wólczyńskaah!

Warszawa: 14 i 15 maja Dni Otwarte Wólczyńskaah!

Tylko w ten weekend wyjątkowa promocja podczas Dni Otwartych inwestycji Wólczyńskaah! Warto się spieszyć, gdyż to ostanie mieszkania w MDM na Bielanach! 14 – 15 maja w godzinach od 10.00 do 16.00 inwestor zaprasza wszystkich odwiedzających.

Inwestycja Wólczyńska to nowoczesne osiedle powstające na warszawskich Bielanach. Inwestycja zrealizowana zostanie w dwóch etapach, zakończenie pierwszego z nich planowane jest na II kwartał 2017 roku. W ramach pierwszego zostaną wybudowane dwa piętnastokondygnacyjne budynki o łącznej ilości 253 mieszkań. Przewidziane zostały lokale 2, 3, 4, 5-cio pokojowe składające się z funkcjonalnych pomieszczeń. Znajdą się tutaj mieszkania dla singli, jak również rodzin wielodzietnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta mieszkań jest doskonale przygotowana dla osób korzystających z rządowego projektu MDM

Inwestycja położona jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Bielanach, które jednocześnie są jedną z najbardziej zielonych części stolicy. Ogromnym atutem lokalizacji jest odległość od metra, którą można pokonać w zaledwie kilkanaście minut spacerem. Bliskość stacji metra Młociny oraz bezpośrednie sąsiedztwo przystanków tramwajowych i autobusowych zapewnia sprawną i szybką komunikację z resztą miasta.

Oprócz komfortu mieszkania blisko natury oraz sprawnego dojazdu do centrum osiedle zapewnia również dostęp do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, supermarket, przychodnia lekarska, poczta , apteka. Sąsiedztwo terenów zielonych umożliwia aktywny wypoczynek.

[googlemap title=’Wólczyńskaah' width=780 height=300 zoom=14]Warszawa,Wólczyńska, Poland[/googlemap]

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP