Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Warszawa: Majówka w Hill Park Apartments

Warszawa: Majówka w Hill Park Apartments

Marvipol zaprasza w sobotę 14 maja od 10.00 do 16.00 do Hill Park Apartments na wyjątkową majówkę i specjalne oferty przy zakupie apartamentu. W programie na odwiedzających czeka wiele atrakcji: jazda próbna nowym modelem Jaguara F-Pace, porady architektów, zajęcia jogi czy oferty uznanych marek dekoratorskich i wnętrzarskich.

Na zainteresowanych lokalami czeka specjalna oferta – wykończenie Avantarge w cenie!

Już w najbliższą sobotę zapraszamy Was do Hill Park Apartments na wyjątkową majówkę i specjalne oferty zakup apartamentu. W programie jazdy próbne nowym modelem Jaguara F-Pace, porady architektów, zajęcia jogi czy oferty uznanych marek dekoratorskich i wnętrzarskich. Czekamy na Was od 10 do 16.

W specjalnej ofercie promocyjnej przy zakupie wybranego apartamentu w Hill Park Apartments można otrzymać w cenie wyjątkowy pakiet wykończeniowy Avantgarde.
Przy współpracy wyjątkowych architektów deweloper pomoże realizować wnętrza w luksusowy, funkcjonalny i awangardowy sposób. Zainspiruje przyszłych mieszkańców pomysłami na aranżacje z jak z marzeń i doradzi w wyborze materiałów wykończeniowych.
To idealne rozwiązanie sprawi, że mieszkanie zyska oryginalny, pełen nieszablonowych rozwiązań, dostosowany do osobowości mieszkańców charakter.

Zakup apartamentu z wykończeniem pod klucz to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują najwyższej jakości wykonania i komfortu czasowego. W najnowszej promocji, kupujący wszystko to zyskuje w cenie mieszkania. Przejmuje od przyszłych lokatorów wszelkie odpowiedzialne zadania i obowiązki związane z procesem inwestycyjnym. Samodzielnie zadba o każdy krok podczas realizacji wnętrz i zagwarantuje najwyższą jakość wykonania i wybór spośród doskonałych materiałów wykończeniowych najbardziej prestiżowych marek.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestora[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Hill Park Apartments' width=780 height=300 zoom=14]Warszawa, Pasymska 7, Poland[/googlemap]

 

 

Zobacz również

TOP