Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Okno-Service-Plus to komfort, najwyższa jakość systemów przeciwsłonecznych

Okno-Service-Plus to komfort, najwyższa jakość systemów przeciwsłonecznych

Oferta Okno-Service-Plus jest niezwykle bogata i oferuje nie tylko tradycyjne systemy przeciwsłoneczne, ale także te, które wpisują się w aranżację o nowoczesnym charakterze. Rolety rzymskie, bo nich mowa to efektowna forma, praktyczny mechanizm. Wspomniane połączenie sprawia, że zyskują coraz więcej zwolenników wśród poszukujących dekoracji okiennych. Bardzo dobrze pasują do większości wnętrz i produkt w swoim zamyśle w ciekawy sposób łączy tradycję ze współczesnością i nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Jednocześnie jest to rozwiązanie, które wprowadza ciepłą atmosferę.

Rolety wewnętrzne są niczym biżuteria dla okna. Podkreślają finalny efekt wykończenia wnętrza, nadają urok miejscu, osłaniają przed słońcem. Łączą w sobie wysoką funkcjonalność z estetyką i stylem. Dają nam poczucie prywatności, pozwalają odpocząć po całym dniu poza domem lub w spokoju pracować.

rolety_rzymskie_bielsko_9_20150427_213330

Kupując roletę, musimy dysponować wymiarami, na jakie ma ona zostać wykonana. Powinniśmy też określić kolor i fakturę. Tu swoją pomoc, doświadczenie zapewnia swoim klientom Okno-Service-Plus, a tym samym uchroni przed błędami złego wyboru. Istnieją bowiem dziesiątki możliwości kolorystycznych, jeśli chodzi o rolety, a ma to ogromne znaczenie przy dopasowaniu do całości mieszkania. Pomieszczenia urządzone w stylu nowoczesnym, w czerniach i bielach, wymogą na nas inny kolor niż wnętrza w stylu prowansalskim czy modnym ostatnio boho. Zwróćmy też uwagę na materiał, z jakiego wykonano roletę. Jeśli będzie zbyt cienki, nie zatrzyma słonecznych promieni i sprawi, że wymarzony wypoczynek, zwłaszcza w lecie, zamieni się w koszmar.

rolety_email

I w przypadku upalnych dni Okno-Service-Plus zapewniło swoim klientom doskonałe rozwiązanie, którym są markizy. Najbardziej popularną formą zadaszeń służącą do zacieniania przydomowych tarasów, balkonów, powierzchni komercyjnych, restauracyjnych lub ogródków letnich. Znane i stosowane były już w starożytności, kiedy to w Rzymie, czy Egipcie materiałowe płachty służyły do podobnych celów jak obecnie. Osłaniały ludzi przede wszystkim przed piekącym słońcem.
Możemy wyróżnić obecnie kilka rodzajów markiz: do okien pionowych, markizo rolety, tarasowe, balkonowe, werandowe, koszowe, wolno stojące. Dobór ich do naszych potrzeb jest niezwykle ważny, dlatego warto poradzić się specjalistów, zanim dokonamy zakupu.

Okno-Service-Plus zaprasza do zapoznania się z obecnie dostępnymi modelami markiz. W firmowym salonie w Bielsku-Białej mogą Państwo osobiście sprawdzić każdy dostępny produkt.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona firmy[/usersultra_protect_content]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP