Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Dni Otwarte na osiedlu Malinowe Zacisze we Wrocławiu

Dni Otwarte na osiedlu Malinowe Zacisze we Wrocławiu

Grupa Deweloperska Geo zaprasza na Dni Otwarte na wrocławskim osiedlu Malinowe Zacisze. Wszyscy, którzy szukają własnego „M”, już 12 i 13 września będą mogli obejrzeć inwestycję, porozmawiać z ekspertami oraz skorzystać ze specjalnej oferty cenowej.

Malinowe Zacisze to kameralny zespół mieszkaniowy, zlokalizowany w dzielnicy Krzyki, u zbiegu ulic Rakowieckiej i Okólnej. W trzech 4-kondygnacyjnych budynkach znajduje się łącznie 61 mieszkań. Większość znalazła już lokatorów, jednak klienci, którym spodoba się Malinowe Zacisze, mogą jeszcze wybierać spośród 2-, 3- i 4-pokojowych wolnych lokali o powierzchni od 39,73m2 do 90,00m2. Ceny mieszkań zaczynają się już od 5812zł brutto za m2.

Dotychczasowe Dni Otwarte cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego tym razem postanowiliśmy zorganizować dwudniowe wydarzenie, podczas którego wszystkim zainteresowanym przedstawimy nasze osiedle – mówi Jadwiga Sikorska Knitner, kierownik działu sprzedaży w Grupie Deweloperskiej Geo. Jako że Malinowe Zacisze na tym etapie jest inwestycją zakończoną, dysponującą pozwoleniem na użytkowanie, będzie można obejrzeć cały teren i wszystkie budynki. Ponadto, odwiedzającym udostępnimy mieszkanie pokazowe, czyli przestrzeń już zaaranżowaną – dodaje.

Na Dni Otwarte Grupa Geo zaprasza 12 i 13 września w godzinach od 10.00 do 16.00. Wszyscy, którzy podczas wydarzenia zdecydują się na zakup mieszkania, mogą liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty cenowe, których wysokość zależy od wybranego metrażu. Zniżki w kwotach 5, 10 i 15 tys. można otrzymać przy zakupie odpowiednio 2-, 3- i 4-pokojowego mieszkania. Ponadto, dla przyszłych lokatorów przygotowano upominki w postaci aparatów fotograficznych. Na wszystkich odwiedzających będzie czekał słodki poczęstunek, który doskonale wprowadzi gości w klimat osiedla, czyli malinowe muffinki.
Malinowe Zacisze to miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz bliskość natury. W okolicy dominuje niska, jednorodzinna zabudowa. Fani spacerów, biegania czy jazdy na rowerze z pewnością zwrócą uwagę na tereny zielone nad płynącą w pobliżu Odrą i Oławą, a także docenią sąsiedztwo Parku na Niskich Łąkach i Lasu Rakowieckiego. Także zagospodarowanie terenu i części wspólnych wewnątrz osiedla zostało wzbogacone subtelną aranżacją zieleni, ławkami parkowymi i elementami placu zabaw dla dzieci. Jednocześnie nie trzeba obawiać się o dojazdy, gdyż osiedle położone jest w pobliżu centrum miasta, zaledwie 10 minut od Rynku.

 

 

 strona inwestycji

[googlemap title=’Malinowe Zacisze' width=790 height=300 zoom=14]Wrocław, Rakowiecka, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

TOP