Kolejna krakowska inwestycja, w której mieszkańcy będą mogli się cieszyć funkcjonalnością systemu Hemms.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją Spółki działającą w Polsce pod marką Galinvest należą do Grupy Kapitałowej Firepoltron Limited. Osiedle RIVERSIDE to nowoczesna inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Zabłocie w dzielnicy Zabłocie, które jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic w Krakowie. Inwestycja jest realizowana na jednej z ostatnich niezabudowanych nieruchomości, które znajdują się bezpośrednio przy samej Wiśle.

Dzięki tak niepowtarzalnej lokalizacji możemy Państwu zaoferować możliwości spokojnego odpoczynku w pobliżu centrum. Wszystko czego mieszańcy mogą oczekiwać znajduje się w zasięgu ręki. Bezpośrednie sąsiedztwo bulwarów Wiślanych zapewnia dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych. Bliskość centrum powoduje natomiast, że do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej jest mniej niż 200 metrów, co daje możliwość sprawnego poruszania się po całym mieście. W pobliżu znajduje się również cała infrastruktura niezbędna do stworzenia swojej własnej przestrzeni życiowej – taka jak przedszkola, szkoły, obiekty kulturalne czy handlowe.

Inwestycję zaprojektowaliśmy w bardzo nowoczesny sposób dostosowując ją do dzisiejszych wymagań budowlanych i stylistycznych. Największy nacisk położyliśmy na wygodę i komfort przyszłych mieszkańców. Cała inwestycja składa się z trzech 7 kondygnacyjnych budynków połączonych ze sobą garażem podziemnym, z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. W całej inwestycji przygotowaliśmy dla Państwa mieszkanie w metrażach zaczynających się już od 25 metrów kwadratowych. Wszystkie układy projektowaliśmy tak aby uzyskać jak największą ich funkcjonalność. Chcemy, aby inwestycja była przyjazna mieszkańcom dlatego do ich dyspozycji zostaną oddane tereny zielone, oświetlone ścieżki dla pieszych oraz plac zabaw dla dzieci – ulokowany nad samą Wisłą. Przewidzieliśmy także dodatkowo ogólnodostępne miejsca postojowe.

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy nowoczesne apartamenty z widokami na Wisłę i bardzo rozległymi tarasami. Każde mieszkanie w inwestycji posiada balkon bądź przestronny taras.

Mieszkania na wysokim parterze oferują natomiast niepowtarzalne zielone ogródki o dużej powierzchni, co w połączeniu z pięknie zaaranżowanymi terenami zielonymi pomiędzy budynkami daje możliwość spokojnego odpoczynku wśród zieleni otaczającej mieszkania.

[googlemap title=’Osiedle RIVERSIDE' width=600 height=300 zoom=14]Kraków, Zabłocie, Poland[/googlemap]

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']Strona inwestora[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

Dodaj komentarz