Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Otwórz się na mieszkanie w Łodzi podczas pierwszej edycji Targów Mieszkań i Domów

Otwórz się na mieszkanie w Łodzi podczas pierwszej edycji Targów Mieszkań i Domów

Przekonaj się co w swojej najnowszej ofercie ma do zaproponowania największa impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości, przyjdź w dniach 15 – 16 września do Expo Łódź.

Organizatorem targów jest Nowy Adres S.A. doświadczony dostawca kompleksowych i profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Od 2018 roku należący do grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP), największego organizatora środkowo – wschodniej Europy ze 100- letnim doświadczeniem, od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) oraz Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI). Poznań, Gdańsk, Warszawa, Wrocław i Kraków to miasta od dawna towarzyszące targom.

Promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty czekają na odwiedzających targi. W premierowej edycji targów udział wezmą najważniejsi deweloperzy działający na rynku łódzkim: Kamienica, MPM Development, New City Development, Oaza Mieszkaniowa, Orion, Solbud i inni. Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu.

Targi gościć będą również łódzką artystkę Irenę Wodzinowską absolwentkę łódzkiej ASP na Wydziale Malarstwa i Grafiki. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wygrania obrazu autorstwa samej artystki. W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo – edukacyjnymi.

Wstęp na targi i udział we wszystkich atrakcjach są bezpłatne.

Targi Mieszkań i Domów

15 – 16 września 2018 r. sobota i niedziela,

godz. 10:00–17:00

Expo Łódź

aleja Politechniki 4

strona tragów

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP