Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Warszawa: 10 luty Dni Inwestora

Warszawa: 10 luty Dni Inwestora

J.W. Construction zaprasza na Dni Inwestora.

W najbliższą 10 lutego w sobotę dowiesz się jak bezpiecznie zainwestować w nieruchomości, poznasz ofertę gotowych apartamentów wyposażonych i przygotowanych do wynajmu. Jest to również doskonała okazja do zapoznania się z symulacją przychodów przygotowaną przez doświadczonego operatora kompleksowo obsługującego proces wynajmu.
Dni Inwestora odbędą się w Varsovia Apartamenty Jerozolimskie.

Inwestycja w nieruchomości na wynajem daje gwarancję, stałych comiesięcznych zysków z inwestycji. Wybierając dobrą lokalizację tj. Varsovia Apartamenty Jerozolimskie można osiągnąć nawet do 8% stopę zwrotu w ciągu roku.
Co jest wyjątkowe na rynku, ponieważ przeciętna rentowność inwestycji z wynajmu mieszkania wynosi obecnie 5,28 proc. (wynika z obliczeń Home Brokera i Domiporta.pl).

Ponadto Inwestując w nieruchomości już niemalże na starcie zyskujemy podwójnie – na wzroście wartości nieruchomości oraz na miesięcznym wynajmie.
Statystycznie cena nieruchomości wzrasta średnio o 2 proc. w ciągu roku.
Dodatkowo inwestycja w wynajem sprawia, że korzystamy z przychodów na bieżąco – inaczej niż na lokatach, giełdzie czy lokując środki w kruszcach.

strona dewelopera

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP