Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Kolejny etap inwestycji Nowy Horyzont zakończony

Kolejny etap inwestycji Nowy Horyzont zakończony

We wrocławskiej inwestycji Nowy Horyzont dobiegł końca kolejny etap budowy. W jego ramach powstały budynki B i C, czyli łącznie 100 mieszkań. Obecnie można skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej – ceny rozpoczynają się już od 4300zł za metr kwadratowy.

 

Osiedle Nowy Horyzont to 5 budynków, oferujących łącznie 328 nowych mieszkań. Prace przy ulicy Łomnickiej rozpoczęły się na przełomie 2009/2010. Wtedy też wystartowała budowa segmentu A2, który został już sprzedany. Obecnie w sprzedaży jest jeszcze 8 mieszkań w gotowym do zamieszkania budynku A3 oraz 80 w budynkach B i C. Pierwsi lokatorzy będą mogli wprowadzić się do nich już w lutym 2016.

 

Zgodnie z planem, na osiedlu powstanie jeszcze segment A1. Prace budowlane w kolejnym etapie ruszą we wrześniu 2016.

 

Ceny mieszkań rozpoczynają się od 4300zł za m2. W przypadku budynku A3, do końca roku można skorzystać z dodatkowej promocji: przy zakupie mieszkania klientom przysługuje miejsce postojowe w podziemnym garażu bez żadnych dodatkowych opłat.

 

Dodatkowym atutem inwestycji jest dostępność mieszkań w programie MDM. Zmiany, jakie obowiązują od 1 września, czyli zwiększona kwota dofinansowania i maksymalnej powierzchni, według której można liczyć dopłatę, działają na korzyść Klientów. Starając się o dofinansowanie, można uzyskać nawet 90tys. zł dopłaty wyjaśnia Marcin Zaremba-Śmietański, Członek Zarządu Operacyjnego w Grupie Deweloperskiej GEO.

 

W budynkach B i C znajdują się lokale 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 38,08m2 do 66,87m2. Osoby, które szukają większego metrażu, a tym samym większych możliwości aranżacji wnętrz, mają do wyboru kilka ostatnich mieszkań 4-pokojowych o powierzchni nawet 87m2, dostępnych w budynku A3.

 

Mieszkania charakteryzują bardzo funkcjonalne układy pomieszczań, z wygodnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Każdy lokal posiada balkon lub taras. Ponadto mieszkania wyposażono w termostaty. Każde z nich ma też indywidualnie opomiarowanie pozostałych mediów.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP