Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu za nami

Kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu za nami

Największa impreza targowa w Poznaniu dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości za nami.

W ostatni weekend zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą ponad 160 wystawców. Wśród nich większość to firmy deweloperskie działające na rynku wielkopolskim. (BPI Real Estate Poland z inwestycją Vilda Park, Ataner, Agrobex, Ronson, Nickel Development, Atal, oraz KW Technology, Darom, Moryson, Yard z własnymi inwestycjami). Oprócz tego można było odwiedzić stoiska pośredników w obrocie nieruchomościami czy instytucji finansowych, które udzielają informacji o możliwości kredytowania nieruchomościowego zakupu.

Podczas pierwszego dnia targów we współpracy z Miastem Poznań odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród przez wiceprezydentów Poznania Mariusza Wiśniewskiego i Macieja Wudarskiego w 2. edycji konkursu „Architectus civitatis nostrae” – „Budowniczy naszego miasta”. Tegoroczna edycja nagrodziła dokonania inwestorów nie tylko w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego. Po raz pierwszy docenione zostały inwestycje w obiekty usługowe oraz działania na terenach zdegradowanych.

W kategorii budownictwo usługowe nagrodę otrzymała spółka Sofia (której udziałowcami są VOX i Garxex) za wybudowanie Bałtyku.

W kategorii inwestycje na terenach zdegradowanych nagrodę otrzymała spółka Młyńska 12 za rewitalizację kamienicy pod tym właśnie adresem.

Nagrodę za obiekt mieszkaniowy odebrała spółka Costructa Plus za nowoczesne kamienice przy ul. Poznańskiej.

Zwiedzający pozytywnie oceniali jesienną edycję targów i dodatkowe atrakcje przygotowane przez Organizatora.

Kolejne Targi Mieszkań i Domów odbędą się 2- 3 marca 2019, również w Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP