Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Wrocław: Dzień Otwarty i rabaty do 20 000 zł!

Wrocław: Dzień Otwarty i rabaty do 20 000 zł!

Podczas pierwszych w tym roku dniach otwartych na Kukuczki 7, które odbędą się 20 lutego w sobotę, w godz. 10:00- 14:00 będzie można nie tylko zobaczyć mieszkania, ale też skorzystać z Oferty Specjalnej!

Specjalna promocja obejmuje 3-pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym w cenie. Decydując się na nie kupujący, możesz zyskać nawet do 20 000 zł rabatu!

Kukuczki 7 to nowoczesne mieszkania, które Partner Capital Group zbudował z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców.

Wszyscy odwiedzający mogą się przekonać o przyszłym komforcie inwestycji.

Wszystkie mieszkania w standardzie deweloperskim zostały wyposażone w wodne ogrzewanie podłogowe oraz zapewniające bezpieczeństwo videodomofony. Do mieszkań przynależą balkony, tarasy bądź loggie. Wysokie okna sprawiają, że wnętrza są dobrze doświetlone. W budynku zaprojektowano cichobieżną windę ułatwiająca komunikację do poziomu podziemnej hali garażowej. Budynek został zaprojektowany w ponadczasowej kolorystyce.

Kukuczki 7 to coś więcej niż wygoda samego mieszkania. To również doskonała lokalizacja. Cała inwestycja znajduje się dosłownie dziesięć minut od centrum Wrocławia w dzielnicy Gaj.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Kukuczki 7′ width=780 height=300 zoom=14]Wrocław, Kukuczki 7, Poland[/googlemap]

 

 

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP