Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Dzień otwarty Biura Sprzedaży Siewierz Jeziorna

Dzień otwarty Biura Sprzedaży Siewierz Jeziorna

17 marca w godzinach 11:00 – 15:00 odwiedzających Siewierz Jeziorna zaprasza do strefy klienta.
To doskonała okazja by zobaczyć co w tym roku powstaje w Jeziornej – nowe mieszkania i domy deweloperów Murapol, Isomeg, UNITO – APUS, oraz już gotowe obiekty firm TOP BUD i TUP Property. Skorzystaj ze specjalnej promocji dostępnej tylko podczas dnia otwartego, wejdź na wieżę i zobacz jak z góry wygląda cała dzielnica. Tego dnia będzie można obejrzeć żłobek, który niebawem otworzy się w Jeziornej, zobaczyć pokazy strażaków oraz posiedzieć przy ognisku z kiełbaskami. Dla najmłodszych została przygotowana zabawa niespodzianka, niedługo Wielkanoc, więc na terenie całego osiedla pochowano wielkanocne jaja – niespodzianki. Trzeba je tylko znaleźć.

Na dzień otwarty przygotowano specjalną promocję, każdy kto podpisze umowę rezerwacyjną w tym dniu, czyli 17 marca, otrzyma w prezencie usługę projektowania łazienki (lub łazienek, jeśli jest ich więcej) przez profesjonalne studio projektowe.

Siewierz Jeziorna, to wyjątkowa lokalizacja – na skraju aglomeracji śląskiej. Dojazd do centrum Katowic zajmuje tylko 20 minut, a do lotniska w Pyrzowicach 12 minut. Jeziorna znajduje się również przy trasach, pozwalających na szybki dojazd do Warszawy i Krakowa. Jeżeli dużo podróżujesz – jest to idealna lokalizacja dla Ciebie.

Możesz mieszkać nad jeziorem, wyjść na spacer na plażę, popływać łódką czy kajakiem, albo połowić ryby. Spacerem dojdziesz na przystań, gdzie czekają na Ciebie te wszystkie atrakcje.

Inwestor Siewierza Jeziornej firma ALTA S.A. bazuje na koncepcji zrównoważonego rozwoju i zgodnie z jej wytycznymi buduje dobrze zarządzaną, przyjazną mieszkańcom i przyrodzie nową dzielnicę średniowiecznego miasta Siewierz.

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP