Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Luxum Laminaty – AWANGARDA WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

Luxum Laminaty – AWANGARDA WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

Luxum Laminaty polski producent, lider wyjątkowego wyposażenia wnętrz, inspirujących łazienek, innowacyjnego betonu architektonicznego, ciekawej małej architektury i nietypowych form meblowych, wytwarzanych na indywidualne zamówienie.

Historia firmy sięga 1999 roku, kiedy trzech pasjonatów stworzyło manufakturę wytwarzającą umywalki, wanny i blaty na wymiar, z mało wówczas znanych materiałów kompozytowych, takich jak Corian czy Staron. Przełomową datą okazał się rok 2001, gdy na zlecenie francuskiej stoczni zbudowano nietypowe umywalki i meble kompozytowe na superliniowiec pasażerski Queen Mary 2. Od czasów tamtego sukcesu, manufaktura Luxum dostarcza wyroby sanitarne, małą architekturę, beton architektoniczny i meble, jako podwykonawca dla włoskich, szwajcarskich i francuskich najznakomitszych marek.  Dzięki tej współpracy, wyposażenie powstające w Polsce można podziwiać m.in. w Mediolanie, Monaco czy w Paryżu.
W 2010 doszło do rozszerzenia oferty na klientów indywidualnych i pracownie architektoniczne.

Uznanie wymagających odbiorców, czyni z Luxum markę na wysokim, europejskim poziomie. Bazując na swoim dużym doświadczeniu, realizujemy coraz śmielsze inwestycje, sprawiając że marzenia o posiadaniu wnętrza wg. najmodniejszych trendów nowoczesnej Europy stają się możliwe.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona firmy[/usersultra_protect_content

 

Zobacz również

TOP