Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » Klucze do odbioru od zaraz! Wyspa Mieszczańska – Wrocław.

Klucze do odbioru od zaraz! Wyspa Mieszczańska – Wrocław.

Z radością informujemy, że dostaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku Wyspa Mieszczańska. Kupując u nas mieszkanie dostajecie klucze od ręki.

Wyspa Mieszczańska to nowa inwestycja Dom-Invest Sp. z o.o. zlokalizowana w centralnej części Wrocławia, na wyspie Kępa Mieszczańska, przy ulicy Dmowskiego. Położone w bliskim sąsiedztwie Rynku wyjątkowe miejsce urzeka malowniczym usytuowaniem między ramionami Odry Południowej i Północnej. To jeden z najciekawszych terenów miasta, gdzie bogata przeszłość zderza się z nowoczesną przyszłością, oferując swoim mieszkańcom atrakcyjną i komfortową do mieszkania oazę spokoju w sercu tętniącego życiem Wrocławia. Rozległe tereny zielone oraz bulwary nad Odrą stwarzają nieograniczone wręcz możliwości wypoczynku i aktywnego spędzania czasu. Bogate i ambitne plany inwestycyjne zakładają pełne wykorzystanie potencjału wyspy, która wkrótce stanie się centrum życia kulturalnego i rodzinnego mieszkańców Wrocławia.

Inwestycja doskonale wpisuje się w krajobraz miejsca, stając się pożądanym wrocławskim adresem. Zwarta bryła z ciekawie prezentującą się elewacją i subtelnymi rozwiązaniami architektonicznymi idealnie komponuje się z malowniczym otoczeniem. Kolorystyczne wykończenia fasady, jej struktura i stylowe panele międzyokienne tworzą atrakcyjnie wyglądający budynek. Za estetyką stoją solidne wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne i trwałe technologie.

Na sześciu kondygnacjach budynku znajduje się 108 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni oraz lokal usługowy na parterze. Do dyspozycji mieszkańców są garaż podziemny i garaże na parterze oraz komórki lokatorskie. Mając na uwadze najwyższy komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, wszystkie tereny wokół budynku starannie zaaranżowano, a osiedle ogrodzono.

Dogodna lokalizacja i bliskość wrocławskiego Rynku zapewniają bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową. Najlepsze wrocławskie restauracje są w zasięgu ręki. Miłośników aktywnego wypoczynku zainteresuje szeroka oferta znajdujących się w sąsiedztwie fitness klubów. Usytuowane w okolicy szkoły, przedszkola i centra handlowe czynią Wyspę Mieszczańską komfortowym i atrakcyjnym miejscem do życia. Ogromnym atutem inwestycji jest również rozbudowana i wygodna komunikacja z centrum miasta, liczne linie tramwajowe i autobusowe dopasowane do potrzeb mieszkańców.

Strona Inwestycji

[googlemap title=’Wyspa Mieszczańska' width=600 height=300 zoom=14]Wrocław, Dmowskiego, Poland[/googlemap]

Zobacz również

TOP