Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Warszawa: Nowy etap Osiedla Przyjaciół!

Warszawa: Nowy etap Osiedla Przyjaciół!

Dom Development S.A., wiodący deweloper w Polsce, rozpoczyna sprzedaż mieszkań w III i jednocześnie ostatnim etapie Osiedla Przyjaciół. W budynku C znajdą się 93 mieszkania, które będą gotowe do przekazania mieszkańcom w III kw. 2017 r. Inwestycja znajduje się w samym centrum warszawskiego Bemowa, u zbiegu rozbudowywanego odcinka ulicy Jana Olbrachta oraz ulicy Kiermaszowej, w sąsiedztwie niskich, zabytkowych i malowniczych domów Osiedla Przyjaźń oraz jednorodzinnej zabudowy.

Łącznie Osiedle Przyjaciół oferuje 296 mieszkań. Osiedle zaprojektowała pracownia DAP Paweł Piątek, a jego wykonawcą jest firma Erbud.

Osiedle Przyjaciół to kolejna wprowadzona do sprzedaży inwestycja dewelopera w tej okolicy, która poprzez przemyślany projekt budynków i ich najbliższego otoczenia ma stworzyć kameralny klimat miejsca. Przestrzeń osiedla została zaplanowana z myślą o osobach poszukujących spokoju i atmosfery sprzyjającej budowaniu bliższych relacji pomiędzy sąsiadami. Organizacja miejsc wokół budynków będzie sprzyjać spotkaniom, dzięki stworzeniu dziedzińców z ławkami i dobrze zaplanowaną zielenią. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, osiedle będzie ogrodzone, a dostęp do terenu wewnętrznego kontrolowany.

Ponadto okolice Osiedla Przyjaciół, dzięki bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze, pozwalają na łatwe i sprawne załatwianie spraw urzędowych, korzystanie z usług, czy dokonywanie zakupów. Dzięki rozbudowanej ofercie oświatowej, rodzice będą mogli wybrać najlepszą placówkę dla swoich dzieci, w niedużej odległości od domu. W wolnych chwilach odpoczynek zapewni jeden z pobliskich parków, do którego można się udać m.in. rowerem, korzystając z rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych. Mnogość państwowych i prywatnych ośrodków zdrowia w najbliższej okolicy oferuje natomiast łatwość i szybkość dostępu do ewentualnej pomocy, przez co wzrasta poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

W celu zapewnienia doskonałej komunikacji z główną ulicą Bemowa – Powstańców Śląskich w bliskim sąsiedztwie osiedla Przyjaciół, Dom Development zbuduje długo wyczekiwany przez mieszkańców Bemowa odcinek ulicy Jana Olbrachta, który do tej pory stanowił tylko ciąg pieszy. Dzięki temu dojazd do osiedla oraz malowniczych i kameralnych uliczek z niską zabudową ul. Kiermaszowej i Kruszyńskiej będzie możliwy również bezpośrednio od ulicy Powstańców Śląskich. Koszt realizacji wyniesie około 2 milionów złotych i poniesie go spółka Dom Development.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona Inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Osiedle Przyjaźni' width=780 height=300 zoom=14]Warszawa, Kiermaszowa 10, Poland[/googlemap]

Zobacz również

TOP