Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Nowoczesny design, bezpieczeństwo i świetna zabawa z BabyBall

Nowoczesny design, bezpieczeństwo i świetna zabawa z BabyBall

Pokoje dla dzieci to bardzo wdzięczny temat. Wprawdzie każdy ma inną ideę co do tego jak powinien wyglądać idealny pokój dziecięcy, aczkolwiek wszyscy zgadzają się co do jednego. Pokój powinien być urządzany zgodnie z upodobaniami dziecka. Upodobania muszą iść w parze z funkcjonalnością, a ładny design z całą oprawą pokoju. Opierając się na tej zasadzie dobieramy nie tylko kolory ścian czy meble, ale również zabawki- najistotniejszy element wystroju dla przyszłego mieszkańca. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, firma BabyBall oferuje suche baseniki z kolorowymi piłkami, które podbijają serca maluchów.

Uniwersalność

Ta genialna zabawka idealnie sprawdza się niezależnie od tego czy urządzamy pokój dla chłopca, czy dziewczynki, dla jedynaka, czy rodzeństwa. Nowoczesny design i stosunkowo niewielkie gabaryty sprawiają, że basenik można dopasować do każdego wnętrza. Dzięki możliwości samodzielnego dobru kolorystyki z łatwością można dopasować go do kolorów przewodnich w jakich urządzony jest pokój.

Funkcjonalność

Suche baseniki BabyBall zapewniają dzieciom nie tylko dużo radości, ale i przyjemną naukę. Zabawa w basenikach wspomaga rozwój, rozwija sprawność fizyczną, stymuluje zmysły, a przy okazji jest doskonałym pretekstem do nauki kolorów i liczenia. Poznawanie świata z takimi kulkami to sama radość, dla dziecka, jak i dla rodzica. To sposób na ciekawe i kreatywne urozmaicenie zabawy w nudne popołudnie, które przyniesie masę radości.

Bezpieczeństwo

Suche baseny BabyBall są produkowane z bezpiecznych i certyfikowanych materiałów. Całość wykonana jest z najwyższej jakości pianki, która obszyta jest zdejmowanym, bawełnianym pokrowcem. Różnokolorowe kulki są mięciutkie i na tyle duże, że żadne dziecko nie zrobi sobie krzywdy, wkładając je na przykład do buzi. To wszystko sprawia, że można być spokojnym o malucha w trakcie zabawy.

Dla dzieci – i z myślą o dzieciach.

strona firmy

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP