Jesteś tutaj
Strona Główna » Okazje! » Warszawa: Skylife oferuje mieszkania od 5900 zł/m2!

Warszawa: Skylife oferuje mieszkania od 5900 zł/m2!

Z okazji startu sprzedaży kolejnego etapu inwestycji Skylife przygotowaliśmy wyjątkowe ceny mieszkań. Skontaktuj się z nami już teraz i kup 4-6 marca. Oferta ważna tylko w ciągu 3 dni!

SkyLife II to kontynuacja pierwszego etapu inwestycji Skylife położonej na Woli przy ul. Jana Kazimierza – jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. To miejsce, które dające możliwość doskonałej komunikacji (w pobliżu autobus i tramwaj) oraz swobodnego spędzania czasu na świeżym powietrzu (m.in. park Sowińskiego). SkyLife II to 137 mieszkań zlokalizowanych w dwóch budynkach „Future” oraz „Freedom”. Pod budynkami znajdować się będzie wspólny garaż podziemny. Większość komórek lokatorskich- dla wygody mieszkańców- zlokalizowana będzie na piętrach przy mieszkaniach. Ponad 90% mieszkań stanowić będą mieszkania 2- i 3 -pokojowe o wielkości od 39 do 66 metrów. Każde mieszkanie będzie posiadało przestronny – średnia powierzchnia to aż 8,5 m2- balkon lub ogródek (średnia powierzchnia ogródka to ponad 60 m2). Prawie 2/3 mieszkań ma widną kuchnię a 69% mieszkań widok na co najmniej 2 strony świata. Ciesz się wolnością i planuj przyszłość z „Freedom” i „Future”.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Skylife' width=780 height=300 zoom=14]Warszawa, Jana Kazimierza 33, Poland[/googlemap]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP