Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Ustronie Morskie: Rezydencja nad morzem

Ustronie Morskie: Rezydencja nad morzem

Rezydencja Ustronie Morskie to kompleks mieszkalno – wypoczynkowy, w skład którego wchodzą całoroczne domy wolnostojące lub w zabudowie szeregowej oraz apartamenty.
W ramach ogrodzonego, chronionego i monitorowanego obiektu znajdą się m.in. basen, korty tenisowe, plac zabaw, tereny zielone i rekreacyjne.
Staranność, dbałość o szczegóły oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają, że inwestycja Rezydencja Ustronie Morskie odznacza się wyjątkową estetyką i jakością wykonania.

Firma BURCO DEVELOPMENT POLSKA przystąpiła do realizacji projektu Rezydencja Ustronie Morskie, który będzie realizowany etapami w latach 2012 – 2020.

Ustronie Morskie to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Aktywni, oprócz kąpieli słonecznych i morskich, skorzystać mogą z wycieczek pieszych i rowerowych, wędkarstwa morskiego oraz  jazdy konnej.

Do dyspozycji wczasowiczów pozostają również boiska sportowe, korty tenisowe, sala gimnastyczna, centrum sportowo-rekreacyjne z Aquaparkiem “Helios” oraz Golf Driving Range. Duża atrakcją są także loty turystyczno-widokowe motolotnią, a także skoki spadochronowe, organizowane na terenie lotniska w Bagiczu.

W gminie Ustronie Morskie znajdują się liczne zabytki – niektóre datowane na XII wiek n.e. Większość z nich znajduje się w miejscowości Rusowo. W Strzepowie można obejrzeć położony na wzniesieniu neogotycki kościół oraz neobarokowy pałac.

[googlemap title=’Rezydencja Ustronie Morskie' width=780 height=300 zoom=14]Ustronie Morskie, Rolna 1, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP