Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Rydzewo: Villa Nautica Twoje miejsce na Mazurach

Rydzewo: Villa Nautica Twoje miejsce na Mazurach

Villa Nautica to kameralny 3–kondygnacyjny budynek mieszkalny zlokalizowany w samym sercu krainy wielkich jezior mazurskich. Ten wysokiej klasy projekt powstał w celu zaoferowania przyszłym mieszkańcom komfortowego miejsca całorocznego wypoczynku. Lekkość, przestrzeń, bliskość wody, kontakt z naturą: to słowa dobrze opisujące inwestycję.

Villa Nautica ma liczne zalety:
– własna linia brzegowa z prywatnym pomostem
– 15 kameralnych apartamentów z widokiem na jezioro
– przestronne tarasy i balkony
– parking podziemny oraz komórki lokatorskie
– ekologiczne rozwiązania
– ochrona i całoroczne zarządzanie budynkiem
– ogród ze starodrzewiem na własnym terenie
– możliwość wykończenia pod klucz.

Apartamenty położone są na styku jeziora Bocznego i jeziora Niegocin, w samym centrum Rydzewa. Lokalizacja łączy w sobie bliskość natury i możliwość kontaktu z wodą z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się restauracje, sklepy, profesjonalna marina na 50 jachtów. Korzystać można z wypożyczalni jachtów, skuterów wodnych oraz serwisu motorowodnego. Kilka kilometrów od Rydzewa powstało lądowisko dla prywatnych samolotów, a w odległości 20 km od Rydzewa znajdują się dwa miasta turystyczne: Giżycko i Mikołajki posiadające bogatą ofertę atrakcji i możliwości aktywnego spędzania czasu.

Powiat giżycki powstał w 1999 roku, w ramach reformy administracyjnej. Jest częścią województwa warmińsko-mazurskiego. Głównym miastem regionu jest miasto Giżycko. Na powiat giżycki składają się gmina miejska Giżycko, gmina miejsko-wiejska Ryn, gminy wiejskie: Giżycko, Kruklanki, Miłki, Wydminy oraz miasta Giżycko i Ryn. Z początku powiat giżycki tworzyło 10 jednostek gminnych, jednakże w 2002 roku w wyniku intensywnych działań społeczności Węgorzewskiej i Gołdapskiej utworzone zostały nowe powiaty, które wydzielone zostały z dotychczasowego Powiatu Giżyckiego obszaru: miasta i gminy Węgorzewo, gmin: Budry, Banie Mazurskie i Pozezdrze.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Villa Nautica' width=780 height=300 zoom=14]Rydzewo, Mazurska 110, Poland[/googlemap]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP