Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » mazowieckie » inwestycje Warszawa » Warszawa: Rezydencja Eliza zaprasza w każdą sobotę na Dni Otwarte!

Warszawa: Rezydencja Eliza zaprasza w każdą sobotę na Dni Otwarte!

Laor Development Sp. z o.o. zaprasza na Dni Otwarte w każdą sobotą. Biuro Sprzedaży Rezydencji Eliza czeka na odwiedzających od 9.00 do 16.00.

Elegancja, bezpieczeństwo, wysoki standard –tak krótko można opisać Rezydencję Eliza.

To kameralna współczesna kamienica z portiernią, projektu pracowni Fiszer Atelier 41, wybudowana na warszawskiej Ochocie. W siedmiokondygnacyjnym budynku znajduje się 66 mieszkań z balkonami i tarasami oraz 10 lokali usługowych na parterze. Od strony ulicy Elizy Orzeszkowej reprezentacyjne wejście z hallem głównym i portiernią, wyposażoną w system monitoringu i wewnętrznej komunikacji wideofonowej z mieszkańcami, prowadzi na zaciszne podwórze, gdzie znajdują się wejścia do klatek schodowych.

Budynek został wykonany w tradycyjnej technologii -konstrukcji żelbetowej ze ścianami z ceramiki typu Porotherm. Wykończenie wnętrz i elewacji wyróżnia charakterystyczne dla Fiszer Atelier 41, szlachetne połączenie kilku gatunków kamienia z naturalnym drewnem oraz metalowym autorskim detalem, nawiązującym m.in. do patronki ulicy, przy której powstała Rezydencja Eliza.

Budynek został oddany do użytku, posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Rezydencja Eliza jest położona tuż przy Skwerze Dobrego Maharadży (dawniej Skwer Opaczewski), który jest naturalnym zielonym łącznikiem między ulicą Grójecką a Szczęśliwicką. To najładniejsza i chętnie uczęszczana trasa spacerów prowadząca bezpośrednio w stronę Parku Szczęśliwickiego -od strony Szczęśliwic, i w stronę ulicy Banacha –w kierunku Starej Ochoty.

Dojazd do Śródmieścia zajmuje dosłownie kilka minut, równie szybko można dostać się na lotnisko. Doskonała komunikacja z innymi dzielnicami ułatwiona jest dzięki znajdującym się o przysłowiowe „5 minut drogi” węzłom komunikacyjnym przy ulicach Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej 1920 roku, ścieżkom rowerowym oraz pętlom: tramwajowej przy Banacha oraz autobusowej u zbiegu ulic Szczęśliwickiej i Dickensa. W stosunkowo niewielkiej odległości znajduje się Dworzec Zachodni, z którego odjeżdżają zarówno pociągi, jak i autobusy linii krajowych i międzynarodowych, oraz rejsy wycieczkowe do wielu zakątków Europy a także Szybka Kolej Miejska, łącząca prawo i lewobrzeżną Warszawę.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Rezydencja Eliza' width=780 height=300 zoom=14]Warszawa,Elizy Orzeszkowej 14, Poland[/googlemap]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP