Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » Kraków: 2 ostatnie mieszkania w kameralnej inwestycji Pod Kasztanami

Kraków: 2 ostatnie mieszkania w kameralnej inwestycji Pod Kasztanami

W wyjątkowej inwestycji POD KASZTANAMI przy ul. Reduta 33 w Krakowie pozostały ostatnie dwa mieszkania.

Mieszkanie nr 2, o powierzchni użytkowej 62,98 m2, z ogródkiem zielonym o powierzchni ok. 78 m2, strona południowa, rzut w załączeniu, w wyprzedażowej cenie 5.700 zł/m2

 

Mieszkanie nr 7, o powierzchni użytkowej 53,00 m2, z balkonem, strona pn – wsch, II piętro, rzut w załączeniu, w wyprzedażowej cenie 5.600 zł/m2

Istotne są walory samej inwestycji kameralny budynek V piętrowy z 44 mieszkaniami z VI 2016 r. Osiedle Pod Kasztanami to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, nie rezygnując z zieleni, spokoju i kameralnego klimatu. Sąsiedztwo stanowi zabudowa wielorodzinna i jednorodzinna tworząca osiedlowy charakter, a z drugiej strony zielone tereny doliny potoku Sudół. Bardzo dobra komunikacja z centrum oraz innymi rejonami miasta jest atutem tej lokalizacji.

Przestrzeń publiczną sąsiednich terenów uzupełnia architektura biurowo – usługowa, która dodaje wielkomiejskiego charakteru tej części miasta.
Dla osób ceniących sobie otwarte tereny zielone i przetrzeń parkową proponujemy odpoczynek w pobliskim Parku Zaczarowanej Dorożki i Parku Tysiąclecia. Również niedaleki Park Lotników oferuje mieszkańcom najwyższej klasy urządzoną zieleń, gdzie organizowanych jest szereg prestiżowych i widowiskowych imprez kulturalno-rozrywkowych.

strona inwestycji

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP