Jesteś tutaj
Strona Główna » Polecamy! » Blomus nowoczesny i stylowy

Blomus nowoczesny i stylowy

Firma Blomus sks designe specjalizuje się w produkcji artykułów wyposażenia wnętrz – w tym akcesoriów kuchennych, akcesoriów łazienkowych oraz akcesoriów do salonu i ogrodu. Wszystkie produkty charakteryzują się nowoczesnym, stylowym oraz funkcjonalnym wzornictwem i wykonane są z odpornej na korozję stali nierdzewnej o symbolu 18/10, która jest stopem trzech metali: chromu, niklu oraz stali.

Projekty Blomus bardzo często mają kształt prostych figur geometrycznych, pozbawionych wszelkich zdobień i ornamentów. Doskonałym przykładem jest seria UNO – oszczędny dozownik z funkcją spieniania mydła, elegancka podstawka na mydło oraz pozostałe pasujące akcesoria – kubek, szczotka do WC i wieszaki. Hasło „Living Function” wyznacza cel marki, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań, które odznaczają się nie tylko ciekawą formą, ale też profesjonalnym wykonaniem i wykończeniem.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona firmy[/usersultra_protect_content]

 

Zobacz również

TOP