Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » architekura » biurowce » Nowe przestrzenie komercyjne na osiedlu Hubertus.

Nowe przestrzenie komercyjne na osiedlu Hubertus.

Dobiega końca realizacja największej z dotychczas powstałych inwestycji mieszkaniowej realizowanej w Warszawie przez ECO-Classic- osiedla Hubertus, w którym oprócz funkcjonalnych i zróżnicowanych przestrzeni mieszkalnych, przygotowane zostały także nowoczesne przestrzenie komercyjne w pierzei od strony ulicy Obrzeżnej. W VI etapie inwestycji deweloper oferuje 10 lokali, od 50 do 100 oraz jeden trzykondygnacyjny lokal o łącznej powierzchni 660 m2.

Hubertus to autonomiczne, nowoczesne osiedle z blisko 1200 nowymi mieszkaniami, zaprojektowane na kształt mikromiasteczka, z dobrze zaplanowaną i niezależną infrastrukturą. Standard oferowanych powierzchni komercyjnych pozwala na elastyczne dopasowanie ich do dowolnego konceptu biznesowego.

Przestrzenie handlowo- usługowe są trwale oddzielone od części mieszkalnych, mają osobne wejścia od ulicy Obrzeżnej, możliwość montażu instalacji klimatyzacji oraz projekt wentylacji, dostosowany do potrzeb punktów gastronomicznych. Lokale oferowane są stanie „deweloperskim” i mogą zostać połączone w większe moduły.

Ceny oferowanych przestrzeni kształtują się od 8 600 zł netto do 12 200 zł netto /m2.

Największy, trzypoziomowy lokal liczy ponad 667 m2 i kosztuje 4266 zł netto/m2. Większa część lokalu zlokalizowana jest na poziomach -1 oraz -2. Stwarza to nowe, niekonwencjonalne możliwości wykorzystania tej powierzchni, takie jak piwnica win, fitness czy SPA. Istnieje również możliwość przyłączenia do tej powierzchni blisko 150 m2 powierzchni lokali sąsiadujących.

W przestrzeniach komercyjnych osiedla Hubertus, oddanych we wcześniejszych etapach inwestycji, działają m.in. sklepy spożywcze, salony kosmetyczne i fryzjerskie, pralnia, gabinet stomatologiczny, salon florystyczny, restauracje z kuchnią śródziemnomorską i sushi. Powierzchnie handlowo- usługowe osiedla Hubertus zostały przygotowane z myślą o firmach, których zakres świadczeń, strategia rozwoju i pozycjonowanie na rynku dobrze korespondują ze stylem i jakością naszej inwestycji– mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych Eco-Classic.- Zależy nam, by oferty poszczególnych partnerów wzajemnie się uzupełniały, tworząc nową jakość i podnosząc komfort życia mieszkańców ulicy Obrzeżnej.

strona inwestycji

[googlemap title=’Osiedle Hubertus' width=600 height=300 zoom=14]Warszawa, Obrzeżna, Poland[/googlemap]

Zobacz również

TOP