Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Przyjdź i zobacz gotowe Apartamenty na Mokotowie 10 października! Galeria Park Top zaprasza!

Przyjdź i zobacz gotowe Apartamenty na Mokotowie 10 października! Galeria Park Top zaprasza!

Przyjdź i zobacz gotowe Apartamenty na Mokotowie 10 października w godzinach 11:00-16:00. Adres: ul. Obrzeżna 5. Skorzystaj z przedwakacyjnej promocji cenowej w Galeria Park Top! Wybrane mieszkania już za 8 000 zł/m2!

 

Galeria Park Top to nowoczesny zespół apartamentowy, powstały w ramach kontynuacji projektów Galeria Park i Galeria Point znajdujących się na Mokotowie – najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Trzeci etap naszych inwestycji to osiedle znajdujące się przy ul. Obrzeżnej, tuż obok centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Mokotów. Dogodna lokalizacja zapewnia komfort, wygodę i szybki dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko.

 

W Galerii Park Top powstanie razem 267 mieszkań. Będą to budynki o zróżnicowanej wielkości, wysokości (3-9 kondygnacyjne) i strukturze mieszkań (od 34 do 120 mkw.).

 

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

[googlemap title=’Galeria Park Top' width=780 height=300 zoom=14]Warszawa,Obrzeżna 3, Poland[/googlemap]

Zobacz również

TOP