Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Ostatnie Dni Otwarte na Kurkowej 14!!

Ostatnie Dni Otwarte na Kurkowej 14!!

19 grudnia w sobotę, w godzinach 11:00 – 16:00 Wyprzedajemy wszystko! Przyjdź i sprawdź swoje zdolności negocjacyjne. Tylko tego dnia, upust w postaci 14 000 zł + ??

Kurkowa 14 to pierwsza w Polsce zrealizowana inwestycja mieszkaniowa francuskiej firmy deweloperskiej Nacarat. Zlokalizowana w centrum Wrocławia 14 minut spacerem od Rynku. Składa się z sześciu klatek schodowych. Na ośmiu kondygnacjach, rozmieszczone zostało 209 mieszkań jedno, dwu – i trzypokojowych. Mieszkania mają metraż od 27 do 78 m2. Na najwyższych piętrach znajdują się mieszkania dwupoziomowe. Kurkowa 14 to pierwsza inwestycja otwarta na rzekę w tej części miasta. Jest łatwo dostępna dla osób poruszających się na rowerach, pieszo czy komunikacją miejską.

W maju 2014 roku Kurkowa 14 zwyciężyła w plebiscycie „Dom, w którym chciałbym mieszkać” organizowanym przez Gazetę Wyborczą i została uznana za najatrakcyjniejszy projekt budowlany Wrocławia.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Kurkowa 14′ width=780 height=300 zoom=14]Wrocław, Kurkowa 14, Poland[/googlemap]

Zobacz również

TOP