Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Zakątek Pilczycki

Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Zakątek Pilczycki

DZIEŃ OTWARTY DO ZAKĄTKU PILCZYCKIEGO! Zapraszamy w sobotę, 12-go grudnia w godzinach 10-14. Dla wszystkich, którzy przyjdą do tego dnia i zdecydują się na zakup mieszkania, 50% rabatu na miejsca postojowe zewnętrzne lub w garażu oraz na komórki lokatorskie! Nasze Osiedlu jest już prawie gotowe!Przyjdź i wybierz swoje wymarzone mieszkanie!

 

Twoje miejsce we Wrocławiu

Szukasz swojego miejsca w stolicy Dolnego Śląska? Właśnie je znalazłeś! Osiedle Zakątek Pilczycki to nowoczesna, zaprojektowana w każdym szczególe inwestycja, położona w zachodniej części Wrocławia. Zostało stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcą pozostawać w bliskim kontakcie z centrum miasta.

 

Osiedle doskonałe dla rodzin

Przygotowujemy dla Ciebie i Twojej rodziny idealne miejsce do życia, w którym znajdziesz czas i przestrzeń do odpoczynku, aktywności fizycznej i rozrywki, a dzieci – do zabawy i nauki.

 

Dzięki bliskiemu położeniu ważnych traktów komunikacyjnych, takich jak obwodnica Wrocławia czy linia szybkiego tramwaju, masz pewność, że szybko dostaniesz się w dowolne miejsce miasta, bez konieczności stania w korkach.

 

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

 

[googlemap title=’Osiedle Zakątek Pilczycki' width=780 height=300 zoom=14]Wrocław, Pilczycka 142, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP