Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Łódź: 20-22 maja Maxbud Development organizuje Dni Otwarte

Łódź: 20-22 maja Maxbud Development organizuje Dni Otwarte

Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 organizuje w najbliższy weekend 20-22 maja Dni Otwarte. Na wszystkich odwiedzających czekają wyjątkowe promocje. Tylko do końca maja komórka lokatorska Gratis!

Luksusowy apartamentowiec o efektownej, przyciągającej uwagę architekturze jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą mieszkać w komfortowych warunkach, ciesząc się jednocześnie nowatorskimi i funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Budynek ma od IV do VII kondygnacji, wygodną komunikację między poszczególnymi poziomami zapewni winda. Nieruchomość składa się z 25 apartamentów o powierzchniach od 52 mkw. do 131 mkw. jak również 3 lokali usługowych umieszczonych w parterze budynku. Klienci znajdą tam wygodne, dwu i trzypokojowe mieszkania. Dla osób o nieco większych potrzebach metrażowych zostały zaprojektowane 2 luksusowe apartamenty w układzie dwustrefowym dwupoziomowy i jednopoziomowy o powierzchni 120 mkw. Obydwa usytuowane są na dwie strony świata, północna i południową. W obu zastosowano na fragmentach przeszklenia wielkoformatowe, dzięki czemu uzyskano efekt przestrzenności i otwartości pomieszczeń.

[googlemap title=’Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26′ width=780 height=300 zoom=14]Łódź, Skłodowskiej-Curie 26,Poland[/googlemap]

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP