Jesteś tutaj
Strona Główna » Aktualności » Poznań: Kolejny etap prac na osiedlu Rodzinny Zakątek

Poznań: Kolejny etap prac na osiedlu Rodzinny Zakątek

 W ramach IV etapu ruszyła budowa kolejnych 72 domów na osiedlu Rodzinny Zakątek. Deweloper KM Building planuje oddanie pierwszych lokali już w pierwszym kwartale 2017 roku.

Proponowane domy są piętrowe, co umożliwia wygodny podział na strefę dzienną i nocną. Domy w podpoznańskim Błażejewsku będą oddawane w podwyższonym stanie deweloperskim. W ramach IV etapu zrealizowany zostanie pawilon handlowo – usługowy oraz plac zabaw o powierzchni aż 300 m.kw. Deweloper zadba również o zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Powstanie brukowana droga dojazdowa, oświetlenie, kompletne ogrodzenie i trawniki.  Mieszkańcy otrzymają również podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole. Inwestycja mieści się w malowniczej okolicy, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Wszystkie domy na osiedlu Rodzinny Zakątek zarówno z III, jak i z IV etapu spełniają kryteria rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Rodzinny Zakątek' width=780 height=300 zoom=14]Poznań, Błażejewsk, Poland[/googlemap]

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP