Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » Orange Office Park – Kraków

Orange Office Park – Kraków

Orange Office Park

Orange Office Park to nowoczesny park biurowy składający się z 3 budynków biurowych oraz wielopoziomowego parkingu. Inwestorem projektu Orange Office Park jest East-West Development Office sp. z o.o. – spółka celowa kontrolowana przez luksemburski holding, realizujący przedsięwzięcia deweloperskie na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Austrii i Polski.

Projekt realizowany jest w etapach, oferując tym samym swoim najemcom możliwość rozwoju w ramach tej samej lokalizacji (lub wręcz tego samego piętra, dzięki projektowi, pozwalającemu łączyć piętra w sąsiadujących budynkach).

Doskonały dostęp samochodem zapewnia położenie na skrzyżowaniu ulic Nowohuckiej – głównej arterii komunikacyjnej południowego Krakowa, która poprzez wiadukt przecina się z ulicą Klimeckiego i Trasą Bagrową.

Możliwość wynajmu różnych powierzchni, już od 150 mkw. Powierzchnia typowego piętra wynosi 2 913 mkw. GLA. Wysokiej jakości wykończenie wnętrz, w tym w pełni wykończone łazienki i kuchnie pracownicze (w standardzie budynku). Wszystkie budynki w Orange Office Park zostały zaprojektowane zgodnie ze standardem biurowym klasy A. Wszystkie budynki będą w pełni klimatyzowane i mechanicznie wentylowane. Wszystkie budynki będą posiadały recepcję działająca 24h na dobę w lobby wejściowych, 24-godzinną ochronę oraz centrum ochrony z systemem telewizji przemysłowej CCTV i elektroniczny system kontroli dostępu. Podnoszone podłogi w standardzie wykończenia.

 

Strona inwestora

 

 

Zobacz również

TOP