Jesteś tutaj
Strona Główna » Dni Otwarte » Wrocław: 10-11 września Drzwi Otwarte na Jesionowej 40

Wrocław: 10-11 września Drzwi Otwarte na Jesionowej 40

Jesionowa 40 serdecznie zaprasza na Drzwi Otwarte w sobotę i  w niedzielę, 10-11 września 2016 r. w godz. 10:00 – 15:00.

Deweloper zaprasza na spotkanie z działem sprzedaży i do wyboru wymarzonego mieszkania.

Jesionowa 40 to urokliwy i cichy zakątek w sercu Wrocławia (Tarnogaj).

Inwestycja powstała z myślą o ludziach szukających lokum z dala od miejskiego zgiełku w bliskości do centrum. Jest to miejsce, gdzie nie musisz godzić się na tymczasowe kompromisy.

Na codzienną wygodę życia mieszkańców wpływ ma doskonała komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia. Z Jesionowej wszędzie jest blisko – na Rynek, dworce PKP i PKS, do wrocławskich uczelni. Osiedle znajduje się w drugiej linii zabudowy, co jest bardzo ważne dla zachowania odpowiedniego poziomu ciszy i gwarancji odpoczynku i prywatności. Jednocześnie do przystanków autobusowych i tramwajowych dzieli nas 5 minut spacerem. W ciągu kilku minut dotrzemy zarówno do Centrum jak i do innych bardziej oddalonych dzielnic Wrocławia.

W najbliższym otoczeniu Jesionowej znajduje się pełen wachlarz sklepów, usług i placówek edukacyjnych poczynając od żłobków kończąc na szkołach wyższych. W wolnej chwili możemy przespacerować się do pobliskich parków, placów zabaw, ściankę wspinaczkową lub do Aquaparku.

[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

Zobacz również

TOP