Jesteś tutaj
Strona Główna » Inwestycje » Poznań: 16 kwietnia Dzień Otwarty Warzelni

Poznań: 16 kwietnia Dzień Otwarty Warzelni

Doświadcz Warzelni – w sobotę, 16 kwietnia, zaprasza Nickel Development.

Już 16 kwietnia, w sobotę, w godzinach od 10.00 do 17.00 zapraszamy na Dzień Otwarty Warzelni. Zaprezentujemy Państwu zupełnie nowy dom pokazowy oraz pozostałe domy i apartamenty, które mamy w ofercie.

Partnerzy Dnia Otwartego: Cermag, Noti, MebelDesign, Everhome oraz iComfort.

Warzelnia to najbardziej niezwykłe miejsce, by zamieszkać w Poznaniu. To trzeba zobaczyć i poczuć na własnej skórze. Tylko poprzez obecność w Warzelni można zasmakować z niezwykłej atmosferze, jaką tworzą tu przenikające się natura, nowoczesna architektura oraz niezwykła historia miejsc.

Ceglana elewacja jest tu w roli głównej. Przyjdź i zobacz prawdziwą czerwoną cegłę. Wybieraliśmy ją przez pół roku. Jest wytwarzana tradycyjną metodą. To właśnie identyczna cegła zdobi Zamek w Malborku. Musisz przekonać się na własne oczy, jak prezentuje się w połączeniu z rytmicznie ułożonymi przeszkleniami okien. A są to przeszklenia ogromne. Mają za zadanie otwierać przestrzeń apartamentów, dawać jej światło i oddech oraz wpuszczać do ich wnętrz okalającą Warzelnię naturę.

Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz przeszklone lobby Domu za Browarem. Są tutaj kanapy, które wykonaliśmy na zamówienie, inspirowani kształtem beczek, w jakich przechowywano niegdyś piwo. Części wspólne zaskoczą Cię oryginalnym detalem. W ścianach klatek schodowych symbole Warzelni sprawiają wrażenie odciśniętych gigantyczną pieczęcią. Ale nie chodzi tu o słowa, a o obrazy, wrażenia i emocje, jakie odczujesz, kiedy dołączysz do nas 16 kwietnia.

Dom pokazowy to crème de la crème Warzelni. Właśnie wykończyliśmy zupełnie nowy dom pokazowy, który odsłania kolejne, niesamowite oblicze Warzelni. Zaskoczy Cię tutaj każdy detal. Przede wszystkim jednak będziesz mógł od razu przekonać się, jak czujesz się w przestrzeniach, jakie dla Ciebie stworzyliśmy.

To już ostatnie apartamenty i ostatnie domy. Jeśli pragniesz zamieszkać inaczej niż wszyscy i zastanawiasz się, czy Warzelnia to Twoje miejsce na ziemi, nie zwlekaj. Zobacz na stronie www.warzelnia.com jakie apartamenty są jeszcze dostępne. Wszystkie wolne apartamenty i domy z chęcią zaprezentujemy Ci podczas Dnia Otwartego.

Ze względu na ogromne zainteresowanie apartamentami, nie jest możliwe zakładanie podczas Dnia Otwartego rezerwacji bezpłatnych. Jeśli są Państwo zdecydowani na zakup, ale potrzebują nieco czasu na formalności, możecie Państwo przystąpić do płatnej blokady, w cenie 10 000 PLN. Wtedy wybrany przez Państwa apartament zostanie wyłączony z oferty na okres 3 tygodni. Kwota blokady w momencie zakupu zostanie odliczona od ceny sprzedaży. Oczywiście nie ma obowiązku korzystania z blokady, można od razu przystąpić do procedury zakupu.

Dodatkowe atrakcje

– Loteria wizytówkowa
– Kącik zabawy LEGO dla dzieci w różnym wieku
– Poczęstunek
– Konsultacje z projektantką wnętrz
[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona inwestycji[/usersultra_protect_content]

[googlemap title=’Warzelnia' width=780 height=300 zoom=14]Poznań, Majakowskiego, Poland[/googlemap]

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

TOP