Jesteś tutaj
Strona Główna » Inspiracje » Wnętrza » Meble NOTI przedstawiają NOWE fotele TULLI!

Meble NOTI przedstawiają NOWE fotele TULLI!

Meble NOTI przedstawiają NOWE fotele TULLI z przeznaczeniem outdoorowym projektu Tomka Rygalika. Ich innowacyjność polega na precyzyjnie wymodelowanej ergonomicznej formie powstałej w technologii rotomouldingu. Forma TULLI jest jednocześnie efektowna, a zaraz nieskomplikowana. Jej charakterystycznym elementem są subtelnie rozchylone podłokietniki. Jest ona także próbą zachowania ciągłości polskiej myśli projektowej w meblarstwie dyskretnie odnosząc się do fotela Tulipan projektu Teresy Kruszewskiej z 1973 roku.

TULLI tworzywowe może być elementem wyposażenia przestrzeni publicznych – kawiarni, restauracji, klubów lub meblem eventowym, festiwalowym, targowym. W domu znajdzie swoje miejsce w ogrodzie i na tarasie.

NOTI to polska marka mebli wypoczynkowych, która powstała w 2005 wykorzystując 30-letnie doświadczenie właściciela – Ryszarda Balcerkiewicza oraz pasję i wiedzę z zakresu najlepszego, światowego designu.

Z współczesnymi, minimalistycznymi wnętrzami doskonale komponują się charakterystyczne, designerskie meble o unikalnych kształtach i żywej kolorystyce. Meble Noti budują niebanalny klimat w miejscach pracy – biurach i gabinetach oraz miejscach odpoczynku – salonach i sypialniach. Nowoczesne sofy i kanapy, fotele i krzesła, stoły i stoliki pozwalają aranżować przestrzenie ze świeżym spojrzeniem tak, abyśmy czuli się wyjątkowo i komfortowo. Solidnie wykonywane i perfekcyjnie wykończone designerskie meble spełnią Państwa wymagania estetyczne i funkcjonalne.[usersultra_protect_content display_rule=’logged_in_based' custom_message_loggedin=’Treść dostępna dla zalogowanych użytkowników']strona firmy[/usersultra_protect_content]

 

Zobacz również

TOP